Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Slaidiseansside vaatamine

Slaidiseansi vaatamiseks, kus pilte esitatakse ükshaaval salvestamise järjekorras, valige [ Slaidiseanss ] menüüs i . Samuti saate valida, kui kaua saates olevaid fotosid kuvatakse.

 1. Valige mitmikvalijaga alguspilt ja vajutage nuppu i .

  Slaidiesitlus algab valitud pildiga ja jätkub kõigi pärast seda salvestatud piltidega.

 2. Tõstke esile [ Slide show ] ja vajutage 2 .

  Fotode kuvamisaja valimiseks tõstke esile [ Frame interval ] ja vajutage 2 .

 3. Tõstke esile [ Start ] ja vajutage J

  • Slaidiseanss algab.
  • Videote puhul eiratakse [ Frame interval ] jaoks valitud valikut; selle asemel kuvatakse enne video taasesituse algust lühikest aega alguskaadrit.
  • Kui esitus lõpeb, kuvatakse enne tavapärast taasesitamist teadet.

Näituse ajal

Saate ajal saab teha järgmisi toiminguid.

To Kirjeldus
Hüppa tagasi/vaheta edasi Eelmisele kaadrile naasmiseks vajutage 4 , järgmise kaadri juurde liikumiseks 2 .
Vaadake foto lisateavet Kuvatava fototeabe valimiseks vajutage 1 , 3 või DISP . Fototeabe peitmiseks valige [ Puudub (ainult pilt) ].
Reguleerige helitugevust Helitugevuse suurendamiseks vajutage X , vähendamiseks W ( Q ).
Väljuge taasesitusrežiimi Vajutage slaidiseansi lõpetamiseks ja taasesituse kuvale naasmiseks K