Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Ühenduse loomine

Kaamera saab ühendada arvuti või FTP-serveriga, kasutades mõnda allolevatest meetoditest.

Arvutid: ühendamine USB kaudu

Ühendage kaamera ja arvuti USB kaudu ning kasutage piltide arvutisse laadimiseks NX Studio ( 0 Arvutid: ühendamine USB kaudu ).

  • Samuti saate kaamerat kaugjuhtida, kasutades Camera Control Pro 2 (saadaval eraldi) või tasuta tarkvara NX Tether.

Arvutid: ühendamine Etherneti või traadita kohtvõrgu kaudu

Ühendage arvutiga Etherneti või kaamera sisseehitatud traadita kohtvõrgu kaudu. Saate pilte arvutisse üles laadida või kaamerat võrgu kaudu kaugjuhtida, kasutades Camera Control Pro 2 (saadaval eraldi) või tasuta NX Tetheri ( 0 arvutit: ühendamine Etherneti või traadita kohtvõrgu kaudu ).

FTP-serverid: ühendamine Etherneti või traadita LAN-i kaudu

Laadige pilte FTP-serverisse Etherneti või kaamera sisseehitatud traadita kohtvõrgu kaudu ( 0 FTP-serverid: ühendamine Etherneti või traadita LAN-i kaudu ).

Ei saa ühendust?

Kui teil on probleeme arvuti või FTP-serveriga ühenduse loomisel, proovige:

  • lülitades kaamera välja ja siis uuesti sisse,
  • arvuti või FTP-serveri traadita ühenduse sätete kontrollimine või
  • arvuti või FTP-serveri taaskäivitamine.

Juhtmevaba LAN ja Etherneti vead

Teavet traadita ühenduse või Ethernetiga seotud tõrgete kohta leiate jaotisest „Traadita LAN-i ja Etherneti ühenduste tõrkeotsing“ ( 0 Juhtmeta LAN-i ja Etherneti ühenduste tõrkeotsing ).