Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Piltide vaatamine

Täiskaadri taasesitus

Viimase pildi täiskaadris kuvamiseks vajutage nuppu K

  • Eelmisele kaadrile naasmiseks vajutage 4 , järgmise kaadri juurde liikumiseks 2 .
  • Vajutage 1 , 3 või DISP nuppu, et vaadata praeguse pildi kohta lisateavet ( 0 Photo Information ).

Pisipiltide taasesitus

Mitme pildi vaatamiseks vajutage nuppu W ( Q ), kui pilt kuvatakse täiskaadris.

  • Kuvatavate piltide arv suureneb 4-lt 9-le 72-le iga kord, kui W ( Q ) nuppu vajutatakse, ja väheneb iga X -nupu vajutusega.
  • Tõstke pildid esile, kasutades nuppe 1 , 3 , 4 või 2 .

Puudutage juhtnuppe

Puutetundlikke juhtnuppe saab kasutada, kui pilte kuvatakse monitoril ( 0 Taasesitus ).

"Piltide automaatne pööramine"

Valige taasesitusmenüüs valiku [ Automaatne pööramine ] jaoks [ ON ], et pöörata automaatselt kõrgeid (portree) ja laia (maastiku) asendiga pilte vastavalt sellele, kuidas kaamerat taasesituse ajal hoitakse: kõrgeid pilte pööratakse kuvamiseks. kõrges asendis, kui kaamerat hoitakse laias asendis, samas kui laia asendiga pilte pööratakse, et kuvada laias asendis, kui kaamerat hoitakse kõrges asendis.

Pildiülevaade

Kui taasesitusmenüüs [ Pildi ülevaade ] on valitud [ Sees ], kuvatakse fotod pärast pildistamist automaatselt; pole vaja K nuppu vajutada.

  • Kui on valitud [ Sees (ainult monitor) ], ei kuvata fotosid pildiotsijas.
  • Pideva vabastamise režiimides algab kuvamine pildistamise lõppedes, kui kuvatakse praeguse seeria esimene foto.
  • Pilte ei pöörata piltide vaatamise ajal automaatselt isegi siis, kui taasesitusmenüüs [ Automaatne pööramine ] on valitud [ ON ].