Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Pika särituse NR

G nupp U C pildistamise menüü

Valige [ ON ] vähendada "müra" (heledad laigud või udu) fotodel, mis on tehtud säriajaga, mis on pikem kui 1 s.

  • Pika säritusega müra vähendamine toimub pärast foto tegemist. Töötlemise ajal ilmub võttekuvale teade „[ Performing noise production ]” ja juhtpaneelil vilgub „ Job NR ”. Pilte ei saa teha enne, kui teade on ekraanilt kustutatud. Fotode töötlemiseks kuluv aeg pärast pildistamist kahekordistub.

    Kontrollpaneel

    Ekraan

  • Kui säriajaks on valitud "Bulb", "Time" või säte, mis on aeglasem kui 30 s, kuvatakse pildistamise lõppedes juhtpaneelil taimer, mis näitab töötlemise lõpuni jäänud aega.

Ettevaatust: Pika särituse müra vähendamine

Kui kaamera enne töötlemise lõpetamist välja lülitatakse, siis pilt salvestatakse, kuid müra ei vähendata.