Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Märkused

 • Selle tootega kaasasoleva dokumentatsiooni ühtki osa ei tohi ilma Nikon eelneva kirjaliku loata mis tahes kujul ega vahenditega reprodutseerida, edastada, transkribeerida, otsingusüsteemis salvestada ega mis tahes keelde tõlkida.
 • Nikon jätab endale õiguse muuta käesolevas dokumentatsioonis kirjeldatud riist- ja tarkvara välimust ja tehnilisi andmeid igal ajal ja ette teatamata.
 • Nikon ei vastuta selle toote kasutamisest tulenevate kahjude eest.
 • Kuigi on tehtud kõik endast oleneva, et tagada selles dokumentatsioonis sisalduva teabe täpsus ja täielikkus, oleksime tänulikud, kui juhiksite oma piirkonna Nikon esindajale (aadress eraldi).
Märkus kopeerimise või paljundamise keelu kohta

Pange tähele, et lihtsalt skanneri, digikaamera või muu seadme abil digitaalselt kopeeritud või reprodutseeritud materjali omamine võib olla seadusega karistatav.

 • Üksused, mille kopeerimine või reprodutseerimine on seadusega keelatud

  Ärge kopeerige ega reprodutseerige paberraha, münte, väärtpabereid, riigivõlakirju ega kohalike omavalitsuste võlakirju, isegi kui sellistele koopiatele või reproduktsioonidele on märgitud "Näidis".

  Välisriigis ringluses olevate paberraha, müntide või väärtpaberite kopeerimine või reprodutseerimine on keelatud.

  Valitsuse poolt välja antud kasutamata postmarkide või postkaartide kopeerimine või reprodutseerimine on keelatud, välja arvatud valitsuse eelneval loal.

  Valitsuse väljaantud templite ja seaduses sätestatud tõestatud dokumentide kopeerimine või reprodutseerimine on keelatud.

 • Ettevaatusabinõud teatud koopiate ja reproduktsioonide kohta

  Valitsus on kehtestanud ettevaatusabinõud eraettevõtete emiteeritud väärtpaberite (aktsiad, vekslid, tšekid, kinkesertifikaadid jne), pendelrändekaartide või kupongipiletite koopiate või reprodutseerimise kohta, välja arvatud juhul, kui äriliseks kasutamiseks tuleb anda minimaalselt vajalikke koopiaid. ettevõtte poolt. Samuti ärge kopeerige ega reprodutseerige valitsuse väljastatud passe, riiklike asutuste ja eragruppide väljastatud litsentse, ID-kaarte ja pileteid, nagu passe ja söögikuponge.

 • Järgige autoriõiguste märkusi

  Autoriõiguse seaduse kohaselt ei tohi kaameraga tehtud fotosid või autoriõigustega kaitstud teoste salvestisi kasutada ilma autoriõiguse omaniku loata. Erandid kehtivad isiklikuks kasutamiseks, kuid pange tähele, et isegi isiklikku kasutamist võidakse piirata eksponaatide või live-esinemiste fotode või salvestiste puhul.

Kasutage ainult Nikon kaubamärgi elektroonilisi tarvikuid

Nikon kaamerad sisaldavad keerulisi elektroonilisi skeeme. Ainult Nikon kaubamärgiga elektroonilised tarvikud (sh objektiivid, laadijad, akud, vahelduvvooluadapterid ja välklambi tarvikud), mille Nikon on spetsiaalselt selle Nikon digikaameraga kasutamiseks sertifitseerinud, on konstrueeritud ja tõestatud, et need toimivad selle elektroonilise vooluringi töö- ja ohutusnõuete kohaselt.

Muude kui Nikon elektrooniliste tarvikute kasutamine võib kaamerat kahjustada ja teie Nikon garantii tühistada. Kolmandate osapoolte taaslaetavate liitiumioonakude kasutamine, millel ei ole allpool näidatud Nikon holograafilist tihendit, võib häirida kaamera normaalset tööd või põhjustada akude ülekuumenemist, süttimist, purunemist või lekkimist.

Lisateabe saamiseks Nikon kaubamärgi tarvikute kohta võtke ühendust kohaliku volitatud Nikon edasimüüjaga.

Mälukaardid
 • Mälukaardid võivad pärast kasutamist kuumad olla. Olge mälukaartide kaamerast eemaldamisel ettevaatlik.
 • Ärge tehke järgmisi toiminguid vormindamise või andmete salvestamise, kustutamise või arvutisse või muusse seadmesse kopeerimise ajal. Nende ettevaatusabinõude eiramine võib põhjustada andmete kadumise või kaamera või kaardi kahjustamise.

  • Ärge eemaldage ega sisestage mälukaarte.
  • Ärge lülitage kaamerat välja.
  • Ärge eemaldage akut.
  • Ärge ühendage vahelduvvooluadaptereid lahti.
 • Ärge puudutage kaardi klemme sõrmede või metallesemetega.
 • Ärge kasutage mälukaartide käsitsemisel liigset jõudu. Selle ettevaatusabinõu eiramine võib kaarti kahjustada.
 • Ärge painutage ega kukutage mälukaarte maha ega laske neid tugevate füüsiliste põrutuste eest.
 • Ärge jätke mälukaarte vee, kuumuse ega otsese päikesevalguse kätte.
 • Ärge vormindage mälukaarte arvutis.

Enne oluliste piltide tegemist

Enne tähtsatel puhkudel (nt pulmades või enne kaameraga reisile kaasa võtmist) pildistamist tehke proovivõte, et veenduda kaamera normaalses töös. Nikon ei vastuta kahjude või saamata jäänud kasumi eest, mis võib tuleneda toote riketest.

Elukestev õpe

Osana Nikon "Elukestva õppe" pühendumisest pidevale tootetoele ja koolitusele on pidevalt ajakohastatud teave veebis saadaval järgmistel saitidel:

Külastage neid saite, et olla kursis uusima tooteteabe, näpunäidete, vastuste korduma kippuvatele küsimustele (KKK) ja üldiste nõuannetega digitaalse pildistamise ja fotograafia kohta. Lisateavet võite saada oma piirkonna Nikon esindajalt. Kontaktteabe saamiseks vaadake järgmist URL-i: https://imaging.nikon.com/