Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Piltide kaitsmine kustutamise eest

Pilte saab kaitsta, et vältida nende juhuslikku kustutamist. Kaitstud pildid kustutatakse siiski mälukaardi vormindamisel ( 0 Vorminda mälukaart ).

  1. Valige pilt.

    • Kuvage pilti täiskaadrilise taasesituse või taasesituse suumiga.
    • Teise võimalusena saate multivalija abil pildi pisipiltide loendis esile tõsta.
  2. Vajutage nuppu g ( Fn4 ) nupp .

    • Kaitstud pildid on tähistatud ikooniga P
    • Kaitse eemaldamiseks kuvage pilt või tõstke see pisipiltide loendis esile ja vajutage uuesti g ( Fn4 ).

Häälmemod

Fotode kaitsmine kaitseb ka kõiki koos piltidega salvestatud häälmemosid. Häälmemosid ei saa eraldi kaitsta.

Ettevaatust: kaitstud piltide üleslaadimine FTP kaudu

FTP-serveris olevad koopiad ei ole kaitstud isegi siis, kui originaalid on olemas. Märgistusi saab lisada reitingute abil.

Kaitse eemaldamine kõikidelt piltidelt

Kaitse eemaldamiseks kõikidelt piltidelt kaustas või kaustades, mis on praegu taasesitusmenüüs [ Playback folder ] jaoks valitud, vajutage taasesituse ajal umbes kaks sekundit nuppe g ( Fn4 ) ja O ( Q ).