Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Kaamera kellade sünkroonimine

Kui kaamerad on võrku ühendatud, kasutades võrgumenüüs [ Connect to other cameras ], saab kõigi praeguse ühendatud rühma kaamerate kellaajad seada põhikaamera teatatud kellaajale ja kuupäevale. Sünkroonimine kehtib seadistusmenüü [ Time zone and date ] kuva kõigi valikute kohta.

 1. Ühendage kaamerad võrku, kasutades võrgumenüüs [ Connect to other cameras ] > [ Network settings ].

  Lisateabe saamiseks vaadake jaotist "Sünkroniseeritud väljalase" ( 0 Sünkroonitud väljalase ).

 2. Valige põhikaameral [ Connect to other cameras ], seejärel tõstke esile [ Sünkrooni kuupäev ja kellaaeg ] ja vajutage 2 .

  • Kuvatakse põhikaamera kella seaded.
  • [ Sünkrooni kuupäeva ja kellaaega ] pole kaugkaamerate puhul saadaval.
  • [ Kuupäeva ja kellaaja sünkroonimine ] ei ole saadaval, kui ükski kaamera pole võrku ühendatud.

 3. Vajutage J

  • Kaugkaamerate kellad seatakse peakaamera teatatud kuupäevale ja kellaajale.
  • Protsessi lõppedes kuvatakse teade.
  • Kuva [ Connect to other cameras ] naasmiseks vajutage uuesti J