Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Mis on kaugvälkfotograafia?

Pildistage ühe või mitmega kaugvälk seadmed, mis kasutavad juhtmevaba välklambi juhtimist (Advanced Wireless Lighting ehk AWL ). Lisateavet kaamera tarvikupesa külge kinnitatud välklambi kasutamise kohta leiate jaotisest „Kaamera sees ja kaugjuhtimispult” ( 0 „Kaamera sees” versus „Kaugjuhtimispult” ).

Kogu selles peatükis on kaameraga ühendatud tarvikuga seotud toimingud tähistatud tähega C , kaugvälklambiga seotud toimingud aga tähega f . Kaugvälklampide ( f ) kasutamise kohta lisateabe saamiseks vaadake välklambiga kaasasolevat dokumentatsiooni.

Kaugvälklampide kasutamine

Kaugvälklampe saab juhtida järgmiselt:

  • raadiosignaalid * ( 0 Radio AWL ),

  • optilised signaalid kaamera tarvikupesale paigaldatud välklambilt ( 0 Optiline AWL ) või

  • raadiosignaalid koos lisavalgustusega, mida pakub jalatsi külge kinnitatud välklamp * ( 0 Kinnitatava välgu lisamine ).

Raadiovälgu juhtimine on saadaval ainult siis, kui kaameraga on ühendatud WR-R11a või WR-R10 .