Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Häälmemode salvestamine

Häälmemod fotodele saab lisada kuni 60 sekundi pikkuseid.

 1. Valige foto.

  Ühe pildi kohta saab salvestada ainult ühe häälmemo; h ikooniga juba märgitud piltidele ei saa salvestada täiendavaid häälmemosid. Olemasolev häälmemo tuleb enne uue salvestamist kustutada ( 0 Häälmemode kustutamine ).

 2. Hoia a b nupp .

  • Nupu vajutamisel salvestatakse heli.
  • Salvestamise ajal kuvab kaamera ikooni b ja järelejäänud salvestusaja loenduse sekundites.

 3. Vabastage nupp b .

  • Salvestamine lõpeb.
  • Häälmemodega pilte tähistavad ikoonid h .

Salvestus pole saadaval

Häälmemosid ei saa lisada videotele ega Image Dust Off viiteandmetele.

Salvestuspiirangud

Häälmemosid ei saa salvestada, kui:

 • foto/video valija on pööratud asendisse 1 või
 • mitmekordne säritus on pooleli.

Ettevaatust! Häälmemode salvestamine

Puutetundlikud juhtnupud on keelatud ja teisi pilte ei saa salvestamise ajal kuvada.

Salvestamise katkestamine

Päästiku vajutamine või muude kaamera juhtnuppude kasutamine võib salvestamise lõpetada. Intervalltaimeriga pildistamise ajal lõpeb salvestamine umbes kaks sekundit enne järgmise võtte tegemist; salvestamine lõpeb ka siis, kui kaamera välja lülitatakse.

Säilituskoht

Häälmemosid piltide jaoks, mis on tehtud kahe mälukaardiga ja [ Backup ], [ RAW Slot 1 - JPEG Slot 2 ] või [ JPEG Slot 1 - JPEG Slot 2 ] valitud [ Role mängitud kaardiga pesas 2 ] pildistamisel menüü on salvestatud mõlemale kaardile jäävate koopiatega.

Häälmemo failinimed

Häälmemo failinimed on kujul "DSC_nnnn.WAV". Häälmemo failinumber (nnnn) on sama, mis pildil, millega see on seotud. Näiteks pildi "DSC_0002.JPG" häälmemo failinimi oleks "DSC_0002.WAV". Häälmemofailide nimesid saab vaadata arvutis.

 • Häälmemodel fotodele, mis on salvestatud [ Adobe RGB ]-ga, mis on valitud pildistamismenüüs [ Värviruum ], on nimed kujul „_DSCnnnn.WAV”.
 • Häälmemod fotodele, mis on salvestatud mõne muu eesliitega kui “ DSC ”, mis on valitud pildistamismenüüs [ Faili nimetus ] jaoks, salvestatakse valitud eesliide “ DSC ” asemel.

i menüü

Salvestamise saab alustada ka taasesituse i menüüs esiletõstmisega [ Salvesta häälmemo ] ja vajutades J Salvestamise lõpetamiseks vajutage J teist korda.