Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Kaardiga mängitud roll pesas 2

G nupp U C pildistamise menüü

Vali kaardi roll pesas 2 kui kaamerasse on sisestatud kaks mälukaarti.

Võimalus Kirjeldus
P [ Ülevool ] Pesa 2 kaarti kasutatakse ainult siis, kui pesa 1 kaart on täis.
Q [ Varundamine ] Iga pilt salvestatakse kaks korda, üks kord pesas 1 olevale kaardile ja uuesti pesas 2 olevale kaardile.
R [ RAW pesa 1 – JPEG pesa 2 ]
 • RAW + JPEG sätetega tehtud fotode NEF ( RAW ) koopiad salvestatakse ainult pesas 1 olevale kaardile, JPEG koopiad ainult pesas 2 olevale kaardile.
 • Teiste pildikvaliteedi sätetega tehtud pildid salvestatakse kaks korda sama seadistuse juures, üks kord pesas 1 olevale kaardile ja uuesti pesas 2 olevale kaardile.
O [ JPEG pesa 1 – JPEG pesa 2 ]
 • Salvestatakse kaks JPEG koopiat, üks kummalegi mälukaardile.
 • Pessa 1 kaardile salvestatud koopia salvestatakse T nupu või pildistamismenüü kaudu valitud pildikvaliteedi ja suurusega. Pessa 2 kaardile salvestatud koopia salvestatakse pildikvaliteediga [ JPEG basic ] ja suuruses [ Medium ] või [ Small ]. Suuruse saab valida, vajutades 2 , kui [ JPEG pesa 1 - JPEG pesa 2 ] on esile tõstetud.
 • RAW või RAW + JPEG kujutise kvaliteedi puhul on see suvand samaväärne valikuga [ Backup ].

Ettevaatust: [ RAW pesa 1 – JPEG pesa 2 ]

Kui pildistamismenüüs on valitud [ Miskordne säritus ] > [ Salvesta üksikud pildid ( RAW ) ] või kui [ ON ] on valitud [ HDR-ülekate ] > [ Salvesta üksikud pildid ( RAW ) ]. võttemenüüst salvestatakse üksikute NEF ( RAW ) fotode töötlemata koopiad, mis moodustavad iga kordussärituse või HDR-pildi, mõlemale mälukaardile koos JPEG komposiidiga, olenemata pildikvaliteedi valikust.

[ Varundus ], [ RAW pesa 1 – JPEG pesa 2 ] ja [ JPEG pesa 1 – JPEG pesa 2 ]

 • Pildistamise ekraan ja juhtpaneel näitavad kaardil allesjäänud särituste arvu väikseima vaba ruumiga.
 • Päästiku vabastamine on keelatud, kui kumbki kaart on täis.

Kaheformaadiliste fotode vaatamine

 • Kasutage taasesitusmenüü üksust [ Kaheformaadilise salvestamise PB pesa ], et valida pesa, millest kaheformaadilisi fotosid taasesitatakse.
 • Kaheformaadiliste fotode vaatamisel saate vaadata teist koopiat, kasutades menüüs i käsku [ Jump to copy on other card ].

Videote salvestamine

Pilu, kuhu videod salvestatakse, valitakse videosalvestusmenüüs [ Sihtkoht ] abil.

Koopiate kustutamine

Kui kustutate pildid, mis on salvestatud funktsiooniga [ Backup ], [ RAW Slot 1 – JPEG Slot 2 ] või [ JPEG Slot 1 – JPEG Slot 2 ], saate valida, kas kustutada mõlemad koopiad või ainult praeguses pesas oleva kaardil oleva koopia. .

 • Kui vajutate taasesituse ajal esiletõstetud kujutist, mis on loodud ühe neist suvanditest, vajutades O ( Q ), kuvatakse kinnitusteade.
 • Ainult praeguses pesas oleva kaardil oleva koopia kustutamiseks tõstke esile [ Selected picture ] ja vajutage uuesti O ( Q ).
 • Mõlema koopia kustutamiseks tõstke esile [ Same images on 1 and 2 ] ja vajutage O ( Q ).
 • Kui pildile on lisatud häälmemo, kuvatakse kinnitusdialoog. Ainult häälmemo kustutamiseks tõstke esile [ Ainult häälmemo ] ja vajutage O ( Q ).

Kustuta valikud

Pildi kustutamisel kuvatavate suvandite valimiseks kasutage taasesitusmenüüs [Kustuta pildid mõlemast pesast ].