Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Märkused videote filmimisel

Videote salvestamisel pöörake tähelepanu järgmistele punktidele.

  • Iga video võib olla kuni 125 minutit pikk.
  • Iga 32 GB või väiksema mahuga kaardile salvestatud video salvestatakse maksimaalselt 8 faili. Kõik need failid on maksimaalselt 4 GB suurused. Failide arv ja iga faili pikkus sõltub [ Frame size/frame rate ] jaoks valitud suvanditest.
  • Kui [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] on valitud [ Videofaili tüüp ] videosalvestusmenüüs ja mälukaardi maht on 32 GB või vähem, lõpetatakse salvestamine automaatselt, kui faili suurus saavutab 4 GB . Videoid ei salvestata mitme faili vahel.
  • Sõltuvalt mälukaardi kirjutamiskiirusest võib pildistamine lõppeda enne maksimaalse pikkuse saavutamist.
  • Videot ei saa salvestada XQD mälukaartidele mahuga 32 GB või vähem, kui menüüs [ Videofaili tüüp ] on valitud [ N-RAW 12-bit (NEV) ] või [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ]. videosalvestusmenüü.
  • 0 ikoon ( 0 ikoon 0 ) näitab, et videoid ei saa salvestada.
  • [ Punktmõõtmine ] pole video salvestamise ajal saadaval.
  • Välgu valgustust ( 0 Kaamerasisese välklambi kasutamine ) ei saa kasutada.

Video salvestamine: võtterežiim

Särituse sätted, mida saab filmimise ajal reguleerida, sõltuvad võtterežiimist:

Režiim Ava Säriaeg ISO tundlikkus 2
P , S 1 3
A 4 3
M 4 4 44

Särituse juhtimine režiimis S on sama, mis režiimis P .

Videosalvestusmenüüs [ Electronic VR ] jaoks valitud [ ON ] abil salvestatud videote maksimaalne ISO-tundlikkus on ISO 25600.

ISO-tundlikkuse ülempiiri saab valida videosalvestusmenüüs [ ISO-tundlikkuse sätted ] > [ Maksimaalne tundlikkus ].

Kui videosalvestusmenüüs [ ISO-tundlikkuse sätted ] > [ Automaatne ISO-juhtimine (režiim M) ] on valitud [ ON ], saab ISO-tundlikkuse ülemise piiri valida [ Maksimaalne tundlikkus ] abil.

Valge tasakaalu reguleerimine video salvestamise ajal

Valge tasakaalu saab reguleerida video salvestamise ajal, hoides all nuppu U ja keerates käsuvaliku nuppu.

Fikseeritud säriajaga kasutamine

Režiimis M saab säriajaks seada väärtused vahemikus 1/25 s kuni 1/32000 s (kõige aeglasem saadaolev säriaeg sõltub kaadrisagedusest).

Juhtmeta kaugjuhtimispuldid ja -juhtmed

Kui [ Salvesta videoid ] on valitud kohandatud sätte g2 [ Kohandatud juhtnupud ] > [ Katiku vabastusnupp ] jaoks, saab valikuliste juhtmevabade kaugjuhtimispultide ja kaugjuhtimisjuhtmete päästikud teravustamiseks poolenisti alla vajutada või käivitamiseks lõpuni alla vajutada. ja lõpetage video salvestamine.

Välise mikrofoni kasutamine

Videote heli salvestamiseks saab kasutada 3,5 mm minipistikuga muude tootjate mikrofone.

  • Kasutage videosalvestusmenüüs [ Mic jack plug-in power ], et valida, kas kaamera toidab välise mikrofoni toidet ( 0 Mic Jack Plug-in Power ).