Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

N-logi video salvestamine

Logi salvestamine kasutab logifunktsiooni kaudu digitaliseeritud valgustaset. Logi salvestamise lubamiseks Nikon ainulaadse " N-logi ” logifunktsiooni, valige [ N-RAW 12-bit (NEV) ], [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ], [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] või [ H.265 10-bit ( MOV) ] jaoks videosalvestusmenüüs [ Videofaili tüüp ] ja valige toonirežiimiks [ N-Log ]. Valige N-Log, et säilitada eredate ja varjude üksikasjad ning vältida videote salvestamisel üleküllastunud värve.

 • n ilmub võttekuvale.
 • Videote dünaamiline ulatus videote puhul, mis on salvestatud [ H.265 10-bit (MOV) ], mis on valitud [ Video file type ] jaoks ja ISO-tundlikkus on seatud võimalikult madalaks (ISO 800), on 12 punkti (1300%).
 • N-logi salvestamine on mõeldud kaadrite jaoks, mida töödeldakse pärast tootmist värvide sorteerimisega. Värviklassi saab kasutada mitme efekti saavutamiseks ühest jadast, töödeldes seda erineval viisil.
 • Värviklassi määramiseks on vaja ühilduvat kolmanda osapoole tarkvara.
 • N-Log 3D LUT-ide rakendamine värvigradiatsiooni ajal loob video, mis kuvatakse kaunilt Rec-iga ühilduvatel monitoridel. 709.

Ettevaatust: N-logi video

 • Videosalvestusmenüü üksuse [ ISO tundlikkuse sätted ] > [ Maksimaalne tundlikkus ] madalaim saadaolev väärtus on ISO 1600.
 • Videosalvestusmenüü üksuse [ ISO sensitivity settings ] > [ ISO sensitivity (mode M) ] madalaim saadaolev väärtus on ISO 800.
 • ISO-tundlikkused Hi 0,3 kuni Hi 2,0 ei ole saadaval.
 • [ Set Picture Control ] ja [ High ISO NR ] pole videosalvestusmenüüs saadaval.
 • Videosalvestusmenüü üksus [ Active D-Lighting ] on seatud olekusse [ Off ] ja seda ei saa muuta.
 • Ekraani ekraan võib vilkuda või tunduda teraline.
 • Kaameral võib olla probleeme automaatse teravustamise abil teravustamisega, kuid see ei viita rikkele.

Vaata abi

Võib juhtuda, et N-logi salvestamise ajal pildistamiskuva eelvaatel puudub kontrast. Kohandatud sätte g11 [ Vaateabi ] valimine [ ON ] lihtsustab värve ja suurendab kontrasti.

 • Võtteekraanile ilmub p .
 • Tegeliku salvestatud materjali värvid ei muutu.
 • Kontrastsus suureneb ka siis, kui kaameras vaadatakse N-Log kaadrit.