Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Uus kohandatud säte: a14 “Max. Ava Lv MF ajal”

A [ Max ava Lv MF ajal ] element on lisatud menüüsse Kohandatud sätted positsioonile a14. Kui seadistus on [ Sees ], kuvatakse pildiotsijas või monitoris alati maksimaalse avaga võttekuva, kui teravustamisrežiimiks on seatud MF . Kui katiku vabastusnupp on lõpuni alla vajutatud, reguleeritakse ava enne pildistamist konfigureeritud ava väärtusele.

Ettevaatust: Kui “ Max. Ava Lv MF ajal ” on seatud olekusse „ Sees

 • Sõltumata ava seadistusest on objektiiv MF- režiimis alati maksimaalsel apertuuril. Kindlasti vältige kaamera suunamist päikese või muude võimsate valgusallikate poole. Selle ettevaatusabinõu eiramine võib kahjustada kaamera sisemisi vooluringe.
 • Katiku vabastamise ajastus võib veidi hilineda.
 • Kaadri edasiliikumise kiirus võib langeda.
 • Võtteekraanile võib värelust ilmuda järgmistel tingimustel:

  • vahetult enne või pärast katiku vabastamist,
  • kui vajutatakse nuppu, millele on kohandatud sättes f2 [ Kohandatud juhtnupud (pildistamine) ] määratud [ Eelvaade ], või
  • kui olete lülitanud automaatse ja käsitsi teravustamise vahel.
 • Maksimaalset ava ei rakendata, kui objektiivi teravustamisrõngast pööratakse, et lülituda automaatteravustamiselt käsitsi teravustamisele.