Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Enne klienditoega ühenduse võtmist

Võimalik, et saate lahendada kõik kaameraga seotud probleemid, järgides alltoodud samme. Kontrollige seda loendit enne jaemüüja või Nikon volitatud teenindusesindajaga konsulteerimist.

1

Kontrollige levinud probleemide loendit.

Levinud probleemid ja lahendused on loetletud järgmistes jaotistes.

2

Lülitage kaamera välja ja eemaldage aku, seejärel oodake umbes minut, sisestage aku uuesti ja lülitage kaamera sisse.

Kaamera võib pärast pildistamist jätkata andmete mälukaardile kirjutamist. Enne aku eemaldamist oodake vähemalt minut.

3

Otsige Nikon veebisaitidelt.

4

Konsulteerige Nikon volitatud teenindusesindajaga.

Vaikeseadete taastamine

  • Sõltuvalt praegustest sätetest ei pruugi mõned menüüelemendid ja muud funktsioonid saadaval olla. Hallina kuvatavatele menüüüksustele või funktsioonidele, mis pole muul viisil saadaval, pääsemiseks proovige vaikeseadeid taastada, kasutades seadistusmenüü üksust [ Reset all settings ].
  • Pange tähele, et ka traadita võrgu profiilid, autoriõiguste teave ja muud kasutaja loodud kirjed lähtestatakse. Pärast lähtestamist ei saa seadeid taastada.