Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Power Zoom tugi

Kaamera toetab nüüd elektrisuumi (PZ) objektiividega kasutamiseks. Lisaks objektiivi suumirõnga kasutamisele on teil nüüd võimalus suumida kaamerale kinnitatud võimsussuumiga objektiive, kasutades kaamera juhtnuppe (“võimsussuum”).

Uus kohandatud säte: f12 " Määrake Power Zoom nupud

Valige, kas nuppe X ja W ( Q ) saab kasutada fotosuumiks, kui on ühendatud elektrisuumobjektiiv.

Võimalus Kirjeldus
[ Kasutage x / w nuppe ] Kui valite [ ON ], saate kasutada nuppe X ja W ( Q ) võimsussuumiks.
[ Võimsuumi kiirus ] Valige kiirus, millega saab võimsussuumiga objektiive nuppude abil sisse ja välja suumida.

Uus kohandatud säte: g9 "Toitesuumi nuppude määramine"

Valige, kas nuppe X ja W ( Q ) saab kasutada võimsussuumiks video salvestamise ajal, kui on kinnitatud elektrisuumobjektiiv.

Võimalus Kirjeldus
[ Kasutage x / w nuppe ] Kui valite [ ON ], saate kasutada nuppe X ja W ( Q ) võimsussuumiks.
[ Võimsuumi kiirus ]

Valige kiirus, millega saab võimsussuumiga objektiive nuppude abil sisse ja välja suumida; soovi korral saab valida ühe kiiruse kasutamiseks salvestamise ajal ning teise eel- ja järelsalvestuseks.

  • Pidage meeles, et objektiivi tekitatud helid võivad suumimise ajal salvestatud filmis kuulda. Mõju saab leevendada, valides aeglasema suumikiiruse.

Power Zoom'i määramine kaamera juhtelementidele

Elektrilise suumi rolli saab määrata kaamera juhtelementidele, kasutades äsja lisatud valikuid kohandatud sätetele f2 [ Kohandatud juhtnupud (pildistamine) ] ja g2 [ Kohandatud juhtnupud ]. Selle rolli saab määrata nuppudele Fn1 ja Fn2 ( 0 Kohandatud seadistuste uued valikud f2 “Kohandatud juhtnupud (pildistamine)” ja g2 “Kohandatud juhtnupud” ).

Uus häälestusmenüü element: " Salvesta suumi asukoht (PZ-objektiivid)

Kui võimsussuum (PZ) objektiivi kinnitamisel on valitud [ ON ], salvestab kaamera väljalülitamisel praeguse suumiasendi ja taastab selle järgmisel sisselülitamisel. Pange tähele, et see pikendab kaamera käivitusaegu.

Fookuskauguse ekraan

Objektiivi fookuskaugust näidatakse pildistamisnäidikul, kui on kinnitatud elektrisuumobjektiiv.