Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

a11: Fookuspunkti ekraan

G nupp U A Kohandatud sätete menüü

Valige hulgast fookuspunkti kuva valikud allpool.

Käsitsi teravustamise režiim

Võimalus Kirjeldus
[ SEES ] Fookuspunkt kuvatakse käsitsi teravustamise režiimis kogu aeg.
[ VÄLJAS ] Fookuspunkti kuvatakse ainult fookuspunkti valimise ajal.

Dünaamilise ala AF abi

Valige, kas dünaamilise ala automaatse teravustamise režiimis kuvatakse nii valitud fookuspunkt kui ka ümbritsevad fookuspunktid.

Võimalus Kirjeldus
[ SEES ] Kuvage nii valitud fookuspunkt kui ka ümbritsevad fookuspunktid.
[ VÄLJAS ] Kuvab ainult valitud fookuspunkti.

[ ON ] ([ Dynamic-ala AF (M) ])

[ VÄLJAS ]

AF-C teravustamise ekraan

Valige, kas fookuspunkt muudab värvi, kui objekt on fookusrežiimis AF-C fookuses.

Võimalus Kirjeldus
[ SEES ] Kui kaamera otsustab, et objekt on fookuses, kuvatakse fookuspunkt rohelisena.
[ VÄLJAS ] Aktiivne fookuspunkt kuvatakse alati punase või kollasena, olenemata sellest, kas kaamera on fookuses või mitte.

3D-jälgimise fookuspunkti värv

Kui AF-ala režiimiks on valitud [ 3D-tracking ], kuvatava fookuspunkti värvi saab valida [ Valge ] ja [ Punane ] hulgast.