Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

d4: Väljalaskeeelse jäädvustamise valikud

G nupp U A Kohandatud sätete menüü

Valige saristuse pikkus salvestatakse mälupuhvri lõpust, kui katiku vabastusnupp on lõpuni alla vajutatud ja sarivõtte maksimaalne pikkus salvestatakse, kui päästik on täielikult alla vajutatud kiire kaadri jäädvustamine + režiimis.

  1. Vabastamisel mälukaardile salvestatud puhvri osa ([ Release sarivõte ])
  2. Pärast vabastamist tehtud pildid ([ Väljalaskejärgne sarivõte ])
  3. Täielik kiire sarivõte
Võimalus Kirjeldus
[ Väljalaskeeelne sari ]

Kui on valitud mõni muu suvand peale [ None ], puhverdab kaamera kaadreid, kui katiku vabastusnupp on poolenisti alla vajutatud, kuid ainult viimase n sekundi jooksul puhvrisse lisatud kaadreid, kus n on suvandi [ Pre- release burst ], salvestatakse katiku vabastusnupu lõpuni alla vajutamisel mälukaardile (“Pre-Release Capture”).

  • Kui katiku pooleldi allavajutamise ja lõpuni vajutamise vaheline intervall on valitud ajast lühem, salvestatakse ainult nupu pooleldi allavajutamise ajal puhvrisse salvestatud kaadrid.
[ Väljalaskejärgne sari ] Valige maksimaalne aeg, mille jooksul kaamera jätkab pildistamist pärast katiku vabastusnupu lõpuni alla vajutamist: [ 1 s ], [ 2 s ], [ 3 s ] või [ Max. ]. Pildistamine võib jätkuda kuni umbes 4 sekundit, kui [ Max. ] on valitud.

Pildistuskuvale ilmub Y ikoon, kui [ Pre-release burst ] jaoks on valitud muu valik peale [ None ]. Kui katiku vabastusnupp on poolenisti alla vajutatud, ilmub ikoonile roheline punkt ( I ), mis näitab, et puhverdamine on pooleli.

  • Kui päästik on pooleldi alla vajutatud kauem kui umbes 30 sekundit, kuvatakse ikoonil C ja vabastamiseelne pildistamine tühistatakse. Vabastuseelset pildistamist saab jätkata, tõstes sõrme päästikult ja vajutades seejärel uuesti poolenisti.