Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

d11: soojad ekraanivärvid

G nupp U A Kohandatud sätete menüü

Kasuta soojemad värvid vähendatud heledusega pildistamise, menüü ja/või taasesituse kuvades. See muudab astronoomilise fotograafia jms ajal pimedale keskkonnale kohandatud nägemisega ekraane hõlpsamini vaadeldavaks.

Võimalus Kirjeldus
[ Sooja ekraani värvivalikud ]

Valige järgmiste valikute hulgast.

  • [ Režiim 1 ]: kasutage pildistamise, menüü ja taasesituse kuvades soojemaid värve.
  • [ Režiim 2 ]: kasutage menüükuvas soojemaid värve. Soojemaid värve kasutatakse ka ikoonide ja muu teabe jaoks pildistamis- ja taasesituskuvadel, kuid mitte läbi objektiivi kuvamiseks ega piltide sisu jaoks.
  • [ Väljas ]: sooje värve ei kasutata.
[ Soe värviekraani heledus ] Soojade värvide ekraani heleduse reguleerimiseks vajutage 1 või 3 . Valige suuremad väärtused heleduse suurendamiseks ja madalamad väärtused heleduse vähendamiseks.