Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

e6: automaatne kahvel (režiim M)

G nupp U A Kohandatud sätete menüü

Seaded, mida mõjutavad kahvelduse lubamine režiimis M ja pildistamismenüüs [ ISO tundlikkuse sätted ] > [ Automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine ] on valitud [ OFF ], määravad valikud [ Automaatne kahvel ] > [ Automaatkahvel. ] pildistamise menüüs ja kohandatud sätte e6 jaoks valitud suvand [ Automaatne kahvel (režiim M) ].

Kohandatud säte e6[ automaatne kahvel (režiim M) ] Pildistamise menüü [ Automaatne kahvel ] > [ Automaatse kahvelduse komplekt ]
AE ja välgu kahvel AE kahvel
F [ Välk / kiirus ] Säriaeg ja välgu tase Säriaeg
G [ Välk / kiirus / ava ] Säriaeg, ava ja välgu tase Säriaeg ja ava
H [ Välk / ava ] Ava ja välgu tase Ava
9 [ Välklamp/ISO tundlikkus ] ISO tundlikkus ja välgu tase ISO tundlikkus
I [ Ainult välklamp ] Välgu tase
  • Kui pildistamismenüüs [ ISO-tundlikkuse sätted ] > [ Automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine ] on valitud [ ON ], muudab kaamera välgu taset ja/või ISO-tundlikkust vastavalt [ Välk/ISO-tundlikkus ], olenemata valitud valikust. kohandatud sätte e6 jaoks [ Automaatne kahvel (režiim M) ].

Välgu kahvel

Välgu kahveldamine toimub ainult i-TTL või q A (automaatne ava) välklambi juhtimisega.