Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

e1: välklambi sünkroonimiskiirus

G nupp U A Kohandatud sätete menüü

Vali välgu sünkroonimise kiirus .

Võimalus Kirjeldus
[ 1/250 s (automaatne FP) ]

Välklambi sünkroonimiskiiruseks on seatud 1/250 või 1/200 s. Ühilduvate välklampidega lubatakse automaatne FP kiire sünkroonimine automaatselt katiku kiirustel, mis on pikemad kui 1/250 või 1/200 s.

  • Režiimides P ja A aktiveeritakse automaatne FP kiire sünkroonimine , kui tegelik katiku kiirus on pikem kui 1/250 või 1/200 s. Kui välklamp toetab automaatset FP kiiret sünkroonimist, saab kaamera valida säriaegu kuni 1/8000 s.
  • Režiimides S ja M saab kasutaja automaatset FP kiiret sünkroonimist toetavate välklampide kasutamisel valida säriaegu kuni 1/8000 s .
[ 1/200 s (automaatne FP) ]
[ 1/200 s ] Välgu sünkroonimiskiirus on seatud valitud väärtusele, mis võib olla vahemikus 1/200 kuni 1/60 s.
[ 1/160 s ]
[ 1/125 s ]
[ 1/100 s ]
[ 1/80 s ]
[ 1/60 s ]

Ettevaatust: Automaatne FP kiire sünkroonimine

Sõltuvalt säriajast võivad automaatse FP kiire sünkroonimise abil tehtud piltidele ilmuda horisontaalsed jooned, kui valitud on [ 1/250 s (Auto FP) ] või [ 1/200 s (Auto FP) ]. Seda mõju saab leevendada:

  • valides lühema säriaja või
  • välgu võimsuse reguleerimine.

Automaatne FP kiire sünkroonimine

Automaatne FP kiire sünkroonimine võimaldab välku kasutada säriajal kuni 1/8000 s . Kui on valitud [ 1/250 s (Auto FP) ] või [ 1/200 s (Auto FP) ], lubab kaamera automaatselt automaatse FP kiire sünkroonimise välklambi sünkroonimiskiirusest kiirematel säriaegadel. See võimaldab valida maksimaalse ava teravussügavuse vähendamiseks isegi siis, kui objekt on eredas päikesevalguses tagantvalgustatud.