Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Välgu kompenseerimine

Välgu kompensatsioon kasutatakse välgu võimsuse tahtlikuks muutmiseks, näiteks selleks, et muuta objekti heledust tausta suhtes. Välgu võimsust saab suurendada, et muuta põhiobjekti heledamaks, vähendada pimestamise vältimiseks või muul viisil soovitud tulemuse saavutamiseks peenhäälestada.

Välgu kompensatsiooni reguleerimine

Hoidke nuppu c all ja pöörake alamkäsuvaliku nuppu.

  • Valige väärtuste vahel –3 kuni +1 EV.
  • Vaikeseadete korral muudetakse välgu võimsust 1/3 EV sammuga. Sammu suurust saab valida, kasutades kohandatud sätet b2 [ EV sammud särituse reguleerimiseks ].
  • Üldiselt valige eredama valgustuse jaoks positiivsed väärtused ja negatiivsed väärtused tagamaks, et objekt ei oleks liiga eredalt valgustatud.
  • Väärtuste puhul, mis ei ole ±0,0, ilmub võttekuvale ja juhtpaneelile Y ikoon.
  • Välgu kompensatsiooni saab vaadata võtteekraanil ja juhtpaneelil, vajutades nuppu c .

    Ekraan

    Kontrollpaneel

  • Normaalse välgu võimsuse saab taastada, kui määrate välgu kompensatsiooniks ±0,0. Välgu kompensatsiooni ei lähtestata, kui kaamera on välja lülitatud.