Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Mälukaartide sisestamine

Kaameral on kaks mälukaardi pesa (pesad 1 ja 2), mis võimaldavad kahe samaaegset kasutamist mälukaardid .

  • Enne mälukaartide sisestamist või eemaldamist lülitage kaamera välja.
  • Hoides mälukaarti näidatud asendis, libistage see otse pessa, kuni see paigale klõpsab.

Järelejäänud kokkupuudete arv

  • Pildistamise ekraan ja juhtpaneel näitavad fotode arvu, mida saab praeguste seadistustega teha.
  • Väärtused üle 1000 ümardatakse alla lähima sajani. Näiteks väärtused vahemikus 8000 kuni 8099 kuvatakse kui 8,0 k.
  • Kui mälukaarte pole sisestatud, kuvatakse [–E–] indikaator.

Pesa ikoonid

Praeguse pildi asukohta näitab ikoon taasesituskuva alumises vasakus nurgas.

Mälukaartide eemaldamine

Kui olete veendunud, et mälukaardi juurdepääsu tuli on kustunud, lülitage kaamera välja, avage mälukaardi pesa kaas ja vajutage kaarti selle väljutamiseks sisse ( q ). Seejärel saab kaardi käsitsi eemaldada ( w ).

Mälukaardi kõrge temperatuuri hoiatus

Nagu on märgitud mälukaardi pesa kaane sees oleval sildil, võivad mälukaardid kaamerasse sisestamisel kuumeneda. Enne kaamera ja mälukaartide käsitsemist oodake, kuni kõik kõrge temperatuuri hoiatused võttekuvalt kaovad.