Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

ATOMOS AirGlu BT valikud

G nupp U F võrgumenüü

Hallake traadita Bluetooth ühendusi kaamera ja Atomos UltraSync SININE AirGlu tarvikud.

 • UltraSync BLUE-i saab kasutada samaaegseks traadita ühenduse loomiseks mitme ühilduva kaamera või helisalvestiga. UltraSync BLUE edastab ajakoodid ühendatud seadmetele, sünkroonides ajakoode isegi erinevate tootjate seadmete vahel. Lisateavet samaaegsete ühenduste maksimaalse arvu kohta leiate Atomos veebisaidilt.
Võimalus Kirjeldus
[ Ühenda ATOMOS AirGlu BT-ga ] Looge juhtmevaba Bluetooth ühendus eelnevalt seotud UltraSync BLUE-ga.
[ Salvesta ATOMOS AirGlu BT sidumisteave ]

Siduge kaamera UltraSync BLUE-ga.

 • Kaamera nimi kuvatakse kaamera monitoril.
 • Kasutage UltraSync BLUE juhtnuppe, et see kaameraga siduda. Lisateabe saamiseks vaadake UltraSync BLUE dokumentatsiooni.
[ Kustuta ATOMOS AirGlu BT sidumisteave ] Lõpetage juhtmevaba ühendus kaamera ja UltraSync BLUE vahel.
[ Kaamera ] Valige nimi, mille all kaamera on loendis UltraSync SININE.
 • Pärast juhtmevaba ühenduse loomist seadmega UltraSync BLUE valige ajakoodide vastuvõtmise alustamiseks videosalvestusmenüüs [ Timecode ] > [ Record timecodes ] jaoks [ Sees ] või [ Sees ( HDMI väljundiga) ]. Ajakoodid ilmuvad kaamera võttekuvale.
 • Kui ajakoodi vastu ei võeta, kuvatakse pildistamisekraanil "--:--:--:--" (või "00:00:00:00", kui välisseade on ühendatud HDMI kaudu). Kui filmimist selles etapis alustatakse, ajakoode ei salvestata.

Ettevaatust: UltraSync BLUE kasutamine

 • Ajakoode ei salvestata, kui [ H.264 8-bit (MP4) ] on valitud [ Videofaili tüüp ] videosalvestusmenüüs.
 • UltraSync BLUE võimaldab kasutajatel kaadrisagedust valida. Kui väärtus ei ühti kaameraga valitud väärtusega, siis ajakoode ei salvestata ega väljastata HDMI kaudu. Sobitage UltraSync BLUE kaadrisagedus videosalvestuse kaadrisagedusega järgmiselt.

  Video salvestamise kaadrisagedus UltraSync BLUE kaadrisagedus
  120p, 60p, 30p 29,97 kaadrit sekundis, 29,97 kaadrit sekundis DF
  100p, 50p, 25p 25 kaadrit sekundis
  24p 23,98 kaadrit sekundis
  • Valige 29,97 kaadrit sekundis DF kaadri salvestamiseks.
  • Vaadake kaadrisageduse valimise kohta teavet UltraSync BLUE dokumentatsioonist.
 • Videosalvestusmenüüs [ Timecode ] > [ Count-up method ], [ Timecode origin ] ja [ Drop frame ] valitud suvandeid ei saa muuta, kui kaameral on UltraSync BLUE juhtmevaba ühendus.
 • Kui kaameral katkeb filmimise ajal juhtmevaba ühendus UltraSync BLUE-ga, jätkab see ajakoodide salvestamist kuni praeguse võtte lõpuni, kuigi võtteekraanil kuvatav ajakood lülitub olekusse “--:-- :--:--“ umbes 60 sekundit pärast ühenduse katkemist. Ajakood ilmub uuesti, kui juhtmevaba ühendus seadmega UltraSync BLUE on taastatud.
 • Juhtmeta ühendus seadmega UltraSync BLUE katkeb, kui kaamera välja lülitatakse või ooterežiimi taimer aegub. Soovitame valida kohandatud sätte c3 [ Toite väljalülitamise viivitus ] > [ Ooterežiimi taimer ] jaoks [ No limit ].