Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Sarja taasesitus

G nupp U D taasesituse menüü

Vali sarjade vaatamise võimalused (seeria) sarivõtte ajal tehtud võtetest.

Alamvalija Kuvab esimese võtte

Võimalus Kirjeldus
[ SEES ] Piltide kerimisel jätke alamvalijat vasakule või paremale kallutades vahele kõik, välja arvatud esimene võte. Pilte, mis ei ole sarivõtte osa, vahele ei jäeta. Iga sarivõtte üksikuid kaadreid saab vaadata alamvalijat üles või alla kallutades.
[ VÄLJAS ] Alamvalija täidab üles, alla, vasakule või paremale kallutatuna samu funktsioone kui mitmikvalija.

Automaatne seeria taasesitus

Kui on valitud [ ON ], esitatakse ülejäänud pilte automaatselt pärast seda, kui sarivõtte esimest pilti on mõne sekundi jooksul täiskaadris kuvatud. Taasesitus lõpeb, kui kuvatakse sarivõtte viimane pilt.

Loetlege seeriad üksikute pisipiltidena

Kui on valitud [ ON ], kuvatakse pisipiltide loendis ainult iga sarivõtte esimene võte. Iga sarivõtte esimene pilt identifitseeritakse ikooniga c ja numbriga, mis näitab sarivõttes tehtud võtete koguarvu.

  • Kõiki sarivõtte pilte kuvatakse täiskaadrilise taasesituse ajal.
  • Kui valite [ ON ] suvandi [ List series as single thumbnails ] jaoks, pääsete juurde [ Manage series ] i ( 0 Photos ).