Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Vibratsiooni vähendamine

G nupp U C pildistamise menüü

Valige, kas lubate vibratsiooni vähendamine . Saadaolevad valikud sõltuvad objektiivist.

Võimalus Kirjeldus
C [ Tavaline ] Valige staatiliste objektide pildistamisel täiustatud vibratsiooni vähendamiseks.
D [ Sport ] Valige sportlaste ja muude kiiresti ja ettearvamatult liikuvate objektide pildistamisel.
[ Väljas ] Vibratsiooni vähendamine on keelatud.

Ettevaatust: vibratsiooni vähendamise kasutamine

  • [ Vibratsiooni vähendamine ] võib mõningate objektiividega olla mittekasutatav.
  • Soovitame enne pildistamist oodata, kuni kuval olev pilt stabiliseerub.
  • Kui vibratsiooni vähendamist toetavate objektiivide jaoks on valitud [ Normal ], võib pilt pildiotsijas enne katiku vabastamist väriseda, kuid see on vibratsiooni vähendamise loomulik tagajärg ega viita rikkele. Kui leiate, et liikumine häirib, saate kasutada režiimi [ Sport ] või [ Off ].
  • Kaadrite panoraamimiseks on soovitatav kasutada [ Normal ] või [ Sport ]. Režiimides [ Tavaline ] ja [ Sport ] rakendub vibratsiooni vähendamine ainult liikumisele, mis ei ole panni osa. Kui kaamerat panoraamitakse näiteks horisontaalselt, rakendatakse vibratsiooni vähendamist ainult vertikaalse värisemise korral.
  • [ Tavaline ] ja [ Sport ] on soovitatavad ka siis, kui kaamera on paigaldatud statiivile või monojalale. Arvestage siiski, et [ Väljas ] võib olenevalt pildistamistingimustest mõne statiivi puhul olla parem valik. Seaded võivad objektiiviti erineda; lisateabe saamiseks vaadake objektiivi dokumentatsiooni.
  • Kui vibratsiooni vähendamise lülitiga F-kinnitusega objektiiv on ühendatud valikulise FTZ II / FTZ kinnitusadapteriga, kuvatakse [ Vibratsiooni vähendamine ] hallina ja see pole saadaval. Kasutage vibratsiooni vähendamiseks objektiivi lülitit.