Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Vormindage mälukaart

G nupp U B seadistusmenüü

Vormindage mälukaardid. Mälukaardid, mis on vormindatud arvutis või mõnes muus kaameras, tuleks enne kasutamist selle valiku abil uuesti vormindada. Vormindamise alustamiseks valige mälukaardi pesa ja valige [ Jah ]. Pange tähele, et vormindamine kustutab jäädavalt kõik pildid ja muud andmed kaardilt. Enne vormindamist tehke kindlasti vajadusel varukoopiad.

Ettevaatust: vormindamise ajal

Ärge lülitage kaamerat välja ega eemaldage mälukaarte enne, kui teade [ Mälukaardi vormindamine ] ekraanilt kaob.

Vormingu nupud

Kui hoiate mõlemat vormindamisnuppu ( O / Q ja S / Q ) rohkem kui kahe sekundi jooksul all, kuvatakse dialoog, mis palub teil valida vormindamiseks kaart.

"Jah (täisformaat)"

Ühilduvate CFexpressi mälukaartide vormindamisel kuvatakse pärast mälukaardi pesa valimist lihtsa [ Jah ] asemel valikud [ Jah (täisformaat) ] ja [ Jah (kiirvorming) ].

  • Valige [ Jah ( täisformaadis ) ], et teostada täielik vormindamine, kustutades andmed kõigist kaardi osadest. Seda valikut soovitatakse kasutajatele, kes soovivad tagada kõigi andmete kustutamise või kes tunnevad, et kaamera mälukaardilt lugemise ja kaardile kirjutamise kiirus on aeglustunud ning soovivad andmeedastuskiirust parandada.
  • Kaardi vormindamiseks olemasoleva vormindamismeetodi abil valige [ Jah ( kiire vormindamine ) ].

Ettevaatust: täisvorming

Täielik vormindamine võtab kauem aega kui kiirvormindamine.

"Kiirvorming" versus "täisvorming"

Kiirvorming kirjutab üle ainult failisüsteemi teabe, jättes tegelikud failiandmed puutumata. Seevastu CFexpressi mälukaardil täieliku vormindamise sooritamine kustutab kõik andmed. Soovitame CFexpressi mälukaardid enne utiliseerimist või omandiõiguse üleandmist täielikult vormindada.