Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Juhtmeta kaugjuhtimispuldi (WR) valikud

G nupp U B seadistusmenüü

Reguleerige valikulise oleku LED-i ja lingirežiimi sätteid WR-R11a ja WR-R10 juhtmevaba kaugjuhtimispult kontrollerid. Saate valida ka lingirežiimi, et ühendada need valikuliste raadio teel juhitavate välklampidega, mis toetavad täiustatud juhtmevaba valgustust.

WR-R10 juhtmeta kaugjuhtimispuldid

  • WR-A10 kasutamiseks on vaja adapterit WR-R10 A10.
  • Veenduge, et WR-R10 püsivara oleks värskendatud uusimale versioonile (versioon 3.0 või uuem). Püsivara värskenduste kohta teabe saamiseks vaadake oma piirkonna Nikon veebisaiti.

LED lamp

Lubage või keelake kaamerale paigaldatud juhtmevaba kaugjuhtimispuldi WR-R11a või WR-R10 oleku LED-tuled. Lisateabe saamiseks vaadake juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga kaasasolevat dokumentatsiooni.

Linkimise režiim

Valige lingirežiim WR-R11a või WR-R10 juhtmevaba kaugjuhtimispuldi jaoks, mis on paigaldatud teistele kaameratele või raadio teel juhitavatele välklampidele, mis toetavad täiustatud juhtmevaba valgustust. Veenduge, et teiste seadmete jaoks oleks valitud sama režiim.

Võimalus Kirjeldus
[ Sidumine ]

Kaamera loob ühenduse ainult seadmetega, millega see on eelnevalt seotud. Vajutage kaameraga ühendatud juhtmevaba kaugjuhtimispuldi sidumisnuppu, et siduda see teiste seadmetega.

  • Kuna kaamera ei suhtle seadmetega, millega see pole seotud, saab seda valikut kasutada teiste läheduses asuvate seadmete signaalihäirete vältimiseks.
  • Arvestades, et iga seade tuleb eraldi siduda, on suure hulga seadmetega ühendamisel soovitatav kasutada PIN-koodi.
[ PIN ]

Side on jagatud kõigi sama neljakohalise PIN-koodiga seadmete vahel. Sisestage enda valitud neljakohaline PIN-kood. Numbrite esiletõstmiseks vajutage 4 või 2 ja muutmiseks 1 või 3 . Valitud PIN-koodi sisestamiseks ja kuvamiseks vajutage J

  • See valik on hea valik suure hulga kaugseadmetega pildistamiseks.
  • Kui on mitu kaamerat, mis jagavad sama PIN-koodi, on välklambid selle kaamera ainukontrolli all, mis ühendab esimesena, takistades teiste kaamerate ühendamist (mõjutatud kaameratega ühendatud juhtmevaba kaugjuhtimispuldi LED-tuled vilguvad) .
  • Olenemata [ Link mode ] jaoks valitud suvandist võtab seotud juhtmeta kaugjuhtimispuldi signaale alati vastu WR-R11a või WR-R10 . Juhtmeta kaugjuhtimispuldi WR-1 kasutajad peavad valima WR-1 lingirežiimiks sidumise.