Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Automaatse pildistamise funktsioonide muudatused ja täiendused

Muudatused ja täiendused on tehtud [ Automaatne jäädvustamine ] funktsioonid pildistamise ja videosalvestuse menüüdes.

Ühilduvus kaamera käsitsi teravustamise seadistusega

Kaamera püsivara varasemates versioonides nõudis kaamera käsitsi fookusega pildistamisel objektiivi teravustamise režiimi lüliti seadmist asendisse [ M ], kuid alates “C” püsivara versioonist 5.00 saate teravustada käsitsi, valides lihtsalt käsitsi teravustamise. kaameras.

 • Objekti tuvastamiseks kasutatavat ala saab nüüd lubada ja keelata funktsiooniga [ Sihtala ], kui käsitsi teravustamise režiimis on tühistatud valik [ Pildistuskriteeriumid ] > [ Kaugus ].

Ettevaatusabinõud: " Võttekriteeriumid " > " Kaugus "

 • AF-ON nupu või päästiku vajutamine käsitsi teravustamise kauguse määramiseks salvestab praeguse fookusasendi. Enne kummagi nupu vajutamist reguleerige fookuse asendit, keerates objektiivil olevat fookust või juhtrõngast.
 • Objekti kaugust tuvastava kaamera täpsus võib langeda, kui objekt on oluliselt fookusest väljas.

DX pildiala tugi

Kaamera püsivara varasemates versioonides sai automaatse jäädvustamise kasutamisel pildialaks valida ainult FX , kuid alates “C” püsivara versioonist 5.00 on toetatud ka DX pildiala.

 • Automaatset jäädvustamist ei saa kasutada, kui pildiala on fotorežiimis [ 1:1 (24×24) ] või [ 16:9 (36×20) ].

Uue väljalaskerežiimi valikud: “ C15 ” ja “ C60

 • Nüüd saate kasutada vabastusrežiimi [ C15 ] kaamera C püsivara versiooniga 5.00.
 • Kaamera püsivara varasemad versioonid muutsid valiku [ C60 ] väärtuseks [ C120 ], kui see oli valitud; kaamera C püsivara versioon 5.00 toetab [ C60 ].

Muudatused seadete kuvades ja seadete nimedes

Mõned seadete kuvad ja seadete nimed on muudetud.

Liikumisseadete ekraan

 • [ Kiirus ] on muudetud väärtuseks [ Slowest ].
 • [ Teema suurus ] on muudetud väärtuseks [ Väikseim ].

Objekti tuvastamise ekraan

[ Teema suurus ] on muudetud väärtuseks [ Väikseim ].

Vahemaa kriteeriumide kuva

 • [ Near ] on muudetud väärtuseks [ Lähim ].
 • [ Kauge ] on muudetud väärtuseks [ Kaugeim ].

Vahemik laiendatud " Täpsemad: vahemaa " jaoks

Kaamera püsivara varasemates versioonides sõltusid väärtused, mida sai konfigureerida vahemiku jaoks, mille ulatuses kaamera objekti tuvastab, fookuskaugusest. Alates “C” püsivara versioonist 5.00 saab seda sätet konfigureerida vahemikus 0,1 kuni 999 m, olenemata fookuskaugusest.

 • [ Nearest ] väärtust saab reguleerida põhikäsuvaliku skaalat keerates ja [ Kaugeim ] väärtust saab reguleerida alamkäsuvaliku skaalat keerates.
 • Soovitame seadistada [ Lähim ] ja [ Kaugeim ] valgete numbritega näidatud väärtuste vahemikus. Nende valikute määramine kollasega tähistatud väärtustele võib vähendada seda, kui täpselt kaamera suudab tuvastada kauguse objektist.

Objektide tuvastamise tüüpidesse lisatud lennukid

"Lennukid" on lisatud teema tüübiks [ Täpsem: subjekti tuvastamine ].

Lisatud on " Määra alguspäev/kellaaeg ".

Nüüd saate konfigureerida automaatse jäädvustamise alustamiseks kuupäeva ja kellaaega, vajutades sätete kinnitusdialoogis nuppu g ( Fn4 ). Automaatne jäädvustamine toimub konfigureeritud kestuse jooksul alates määratud kuupäevast ja kellaajast.

Võimalus Kirjeldus
[ Määra alguspäev/kellaaeg ] Valige [ Jah ], et sooritada automaatne jäädvustamine konfigureeritud kestusega alates määratud kuupäevast ja kellaajast.
[ Alguspäev/kellaaeg ] Määrake pildistamise alustamiseks kuupäev, tund ja minut.
[ Pildistamise kestus ] Valige automaatse jäädvustamise kestus järgmiste valikute hulgast: [ No limit ], [ 1 tund ], [ 2 hours ], [ 3 hours ]. Kui on valitud [ No limit ], jätkub automaatne jäädvustamine seni, kuni see käsitsi lõpetatakse.

Kollane raam automaatse jäädvustamise ajal

Kui kaamera ei tuvasta pärast automaatse jäädvustamise alustamist konfigureeritud kriteeriumidele vastavat objekti, kuvatakse pildistuskuva ümber kollane raam. See teeb selgeks, et kaamera on automaatse jäädvustamise ooterežiimis.

 • Pildistamisekraani ümber kuvatakse punane raam, kui kaamera tuvastab ja pildistab objekti.