Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Uued katiku heli ja helitugevuse valikud

Uued valikud on lisatud [ Kaamera helid ] üksust seadistusmenüüs. Katiku helitugevust saab nüüd reguleerida muudest elektroonilistest helidest eraldi. Samuti saate valida katiku heli tüübid.

Võimalus Kirjeldus
[ Katiku heli ] Kui on valitud [ ON ], teeb kaamera katiku vabastamisel heli.
[ Köide ] Valige kokku viie valiku hulgast elektroonilise katiku helitugevus.
[ Tüüp ] Valige 5 tüüpi katikuheli hulgast.
[ Piiks ]
  • Sama mis funktsioon [ Beep on/off ] kaamera “C” püsivara versiooniga 3.xx või varasemaga. Kui valite [ Sees ] või [ Väljas (ainult puutetundlikud juhtnupud) ], kostab piiks, kui:

    • iseavaja loeb maha,
    • intervalltaimeriga pildistamine, intervallvideo salvestamine või fookuse nihutamise lõpetamine,
    • kaamera teravustab fotorežiimis (pange tähele, et see ei kehti, kui teravustamisrežiimiks on valitud AF-C või kui kohandatud sätte a2 [ AF-S priority selection ] jaoks on valitud [ Release ]) või
    • puutetundlikke juhtnuppe kasutatakse (kuid pidage meeles, et kui valitud on [ Väljas (ainult puutetundlikud juhtnupud)) ], puutejuhtnuppude puhul piiksu ei kostu).
  • Valige helisignaali vaigistamiseks [ Off ].
[ Köide ] Valige piiksu helitugevuse kolme valiku hulgast.
[ Pitch ] Valige piiksu kõrgus [ Kõrge ] ja [ Madal ] hulgast.