Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Video virvenduse vähendamine

G nupp U 1 videosalvestusmenüü

Vähendage virvendust ja ribade tekkimist võtteekraanil ja fluorestsents- või elavhõbedaauru valguses salvestatud filmil.

  • Valige [ Automaatne ], et lubada kaameral automaatselt valida õige sagedus.
  • Kui [ Auto ] ei anna soovitud tulemusi, valige [ 50 Hz ] või [ 60 Hz ] vastavalt kohaliku toiteallika sagedusele. Valige [ 50 Hz ] piirkondade jaoks, kus on 50 Hz toiteallikas, [ 60 Hz ] piirkondade jaoks, kus on 60 Hz toiteallikas.
  • Funktsiooni [ Video virvenduse vähendamine ] muudatused kehtivad ka pildistamise kuvale fotorežiimis.

Ettevaatust: [ Video virvenduse vähendamine ]

  • Kui [ Auto ] ei anna soovitud tulemusi ja te pole kohaliku toiteallika sageduses kindel, testige nii 50 kui 60 Hz suvandeid ja valige see, mis annab parimaid tulemusi.
  • Virvenduse vähendamine ei pruugi soovitud tulemusi anda, kui objekt on väga hele. Kui see nii on, proovige valida väiksem ava (kõrgem f-arv).
  • Virvenduse vähendamine ei pruugi soovitud tulemusi anda muudes režiimides peale M . Kui see on nii, valige režiim M ja valige kohaliku toiteallika sagedusele kohandatud säriaega:

    • 50 Hz : 1/100 s, 1/50 s , 1/25 s
    • 60 Hz : 1/125 s, 1/60 s , 1/30 s