Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

O tym dokumencie

Symbolika

W niniejszym dokumencie zastosowano następujące symbole. Skorzystaj z nich, aby znaleźć potrzebne informacje.

D Ta ikona oznacza uwagi, informacje, z którymi należy się zapoznać przed użyciem tego produktu.
Wskazówka Ta ikona oznacza wskazówki, dodatkowe informacje, które mogą okazać się pomocne podczas korzystania z tego produktu.
0 Ta ikona oznacza odniesienia do innych sekcji tego dokumentu.

Konwencje

  • Ten aparat obsługuje karty pamięci CFexpress (typ B), XQD , SD, SDHC i SDXC. Karty pamięci wszystkich typów są w tym dokumencie określane jako „karty pamięci”. Tam, gdzie konieczne jest rozróżnienie różnych typów, można używać terminów „karta pamięci CFexpress”, „karta pamięci XQD ” i „karta pamięci SD”.
  • W całym dokumencie ładowarki do akumulatorów są określane jako „ładowarki do akumulatorów” lub „ładowarki”.
  • W całym dokumencie obraz wyświetlany na monitorze aparatu iw wizjerze podczas fotografowania jest nazywany „ekranem fotografowania”. W większości przypadków ilustracje przedstawiają monitor.
  • W niniejszym dokumencie smartfony i tablety są określane jako „urządzenia inteligentne”.
  • W całym dokumencie terminy „format FX ” i „ FX ” są używane w odniesieniu do kąta widzenia odpowiadającego kątowi widzenia aparatu formatu 35 mm („pełnoklatkowego”), a „format DX ” i „ DX ” odnoszą się do kąta widzenia odpowiednik aparatu APS-C.
  • W całym dokumencie termin „ustawienia domyślne” odnosi się do ustawień obowiązujących w chwili dostawy. Wyjaśnienia w tym dokumencie zakładają, że używane są ustawienia domyślne.