Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Wybieranie zdjęć do przesłania

Wykonaj poniższe czynności, aby wybrać bieżące zdjęcie do przesłania do urządzenia inteligentnego, komputera lub serwera FTP.

 • Pozycje menu i używane do wybierania zdjęć do przesłania różnią się w zależności od typu podłączonego urządzenia:
  • [ Wybierz do przesłania do urządzenia inteligentnego ]: Wyświetlane, gdy aparat jest podłączony do urządzenia inteligentnego za pomocą opcji [ Połącz z urządzeniem inteligentnym ] w menu sieci ( 0 Połącz z urządzeniem inteligentnym ).
  • [ Wybierz do przesłania do komputera ]: Wyświetlane, gdy aparat jest podłączony do komputera za pomocą opcji [ Połącz z komputerem ] w menu sieci ( 0 Połącz z komputerem ).
  • [ Wybierz do wysłania (FTP) ]: Wyświetlane, gdy aparat jest podłączony do serwera FTP za pomocą opcji [ Połącz z serwerem FTP ] w menu sieci ( 0 Połącz z serwerem FTP ).
 • Nie można wybrać filmów do przesłania, gdy aparat jest podłączony do urządzenia inteligentnego za pośrednictwem aplikacji SnapBridge .
 • Maksymalny rozmiar pliku wideo przesłanego w inny sposób wynosi 4 GB.
 1. Wybierz żądane zdjęcie i naciśnij przycisk i .

 2. Wyróżnij [ Wybierz do przesłania do urządzenia inteligentnego ], [ Wybierz do przesłania do komputera ] lub [ Wybierz do przesłania (FTP) ] i naciśnij J .

  Zdjęcia przeznaczone na urządzenie inteligentne są oznaczone ikoną W , natomiast te przeznaczone na komputer lub serwer ftp są oznaczone ikoną s .

Usuwanie oznaczenia przesyłania

Powtórz kroki 1–2, aby usunąć oznaczenie przesyłania z wybranych zdjęć.