Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Wyświetlanie pokazów slajdów

Aby wyświetlić pokaz slajdów, w którym zdjęcia są odtwarzane pojedynczo w kolejności ich nagrywania, wybierz opcję [ Pokaz slajdów ] w menu i . Możesz także wybrać, jak długo mają być wyświetlane zdjęcia w programie.

 1. Wybierz zdjęcie początkowe za pomocą wybieraka wielofunkcyjnego i naciśnij przycisk i .

  Pokaz slajdów rozpocznie się od wybranego zdjęcia i będzie kontynuowany przez wszystkie zdjęcia zarejestrowane po nim.

 2. Wyróżnij [ Pokaz slajdów ] i naciśnij 2 .

  Aby wybrać czas wyświetlania zdjęć, wyróżnij [ Interwał klatek ] i naciśnij 2 .

 3. Wyróżnij [ Start ] i naciśnij J

  • Rozpocznie się pokaz slajdów.
  • W przypadku filmów opcja wybrana dla [ Interwał klatek ] jest ignorowana; zamiast tego ramka początkowa będzie wyświetlana przez krótki czas przed rozpoczęciem odtwarzania wideo.
  • Po zakończeniu pokazu przed wznowieniem normalnego odtwarzania zostanie wyświetlony komunikat.

Podczas pokazu

Podczas trwania pokazu można wykonać następujące operacje:

Operacja Opis
Przejdź do tyłu/przejdź do przodu Naciśnij 4 aby powrócić do poprzedniej klatki, 2 , aby przejść do następnej klatki.
Wyświetl dodatkowe informacje o zdjęciu Naciśnij 1 , 3 lub DISP , aby wybrać wyświetlane informacje o zdjęciu. Aby ukryć informacje o zdjęciu, wybierz opcję [ Brak (tylko zdjęcie) ].
Dostosuj głośność Naciśnij X , aby zwiększyć głośność, W ( Q ), aby ją zmniejszyć.
Wyjdź do trybu odtwarzania Naciśnij J , aby zakończyć pokaz slajdów i powrócić do ekranu odtwarzania.