Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Nawiązywanie połączenia

Aparat można podłączyć do komputera lub serwera FTP, korzystając z dowolnej z poniższych metod.

Komputery: Łączenie przez USB

Zainstaluj oprogramowanie NX Studio na komputerze, aby pobierać zdjęcia z aparatów podłączonych przez USB ( 0 Komputery: Łączenie przez USB ).

  • Możesz także sterować aparatem za pomocą aplikacji Camera Control Pro 2 (dostępnej osobno) lub bezpłatnego oprogramowania NX Tether .

Komputery: Łączenie przez bezprzewodową sieć LAN

Połącz się z komputerami za pomocą wbudowanej bezprzewodowej sieci LAN aparatu ( 0 Komputery: Łączenie przez bezprzewodową sieć LAN ).

  • Połączenie może służyć do przesyłania zdjęć ( 0 Przesyłanie zdjęć ) lub zdalnego sterowania aparatem z komputerów w sieci z uruchomionym oprogramowaniem Camera Control Pro 2 (dostępne osobno) lub bezpłatnym oprogramowaniem NX Tether ( 0 Sterowanie aparatem ).

Komputery: Łączenie przez Ethernet

Połącz się z komputerami za pomocą adaptera USB -Ethernet innej firmy podłączonego do złącza danych USB typu C aparatu ( 0 Komputery: łączenie przez Ethernet ).

  • Połączenie może służyć do przesyłania zdjęć ( 0 Przesyłanie zdjęć ) lub zdalnego sterowania aparatem z komputerów w sieci z uruchomionym oprogramowaniem Camera Control Pro 2 (dostępne osobno) lub bezpłatnym oprogramowaniem NX Tether ( 0 Sterowanie aparatem ).

Serwery FTP: Łączenie przez bezprzewodową sieć LAN

Połącz się z serwerami FTP za pomocą wbudowanej bezprzewodowej sieci LAN aparatu ( 0 Serwery FTP: Łączenie przez bezprzewodową sieć LAN ).

Serwery FTP: Łączenie przez Ethernet

Połącz się z serwerami FTP za pomocą adaptera USB -Ethernet innej firmy podłączonego do złącza danych USB typu C aparatu ( 0 Serwery FTP: Łączenie przez Ethernet ).