Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Wkładanie baterii

 • Wyłącz aparat przed włożeniem lub wyjęciem baterii.
 • Używając baterii do przytrzymania pomarańczowego zatrzasku baterii wciśniętego w bok, wsuń baterię do komory baterii, aż zatrzask zablokuje ją na swoim miejscu.

Wyjmowanie baterii

Aby wyjąć akumulator, wyłącz aparat i otwórz pokrywę komory akumulatora. Naciśnij zatrzask akumulatora w kierunku wskazanym strzałką, aby zwolnić akumulator, a następnie wyjmij akumulator ręcznie.

Poziom baterii

 • Poziom naładowania baterii jest pokazywany na wyświetlaczu fotografowania i panelu kontrolnym, gdy aparat jest włączony.

  Monitor

  Wizjer

  Panel sterowania

 • Wyświetlany poziom naładowania baterii zmienia się wraz ze zmniejszaniem się poziomu baterii, od L do K , J , I i H . Kiedy poziom naładowania akumulatora spadnie do H , przerwij fotografowanie i naładuj akumulator lub przygotuj zapasowy akumulator.
 • Jeśli pojawi się komunikat [ Spust migawki zablokowany. Naładuj baterię. ], naładuj lub wymień baterię.

Zegar czuwania

Aparat wykorzystuje licznik czasu czuwania, aby zmniejszyć zużycie baterii. Jeśli przez około 30 sekund nie zostaną wykonane żadne czynności, licznik czasu czuwania wygaśnie, a monitor, wizjer i panel kontrolny zostaną wyłączone. Na kilka sekund przed wyłączeniem monitor i wizjer zostaną przyciemnione. Można je ponownie włączyć, naciskając spust migawki do połowy. Czas, po którym licznik czasu czuwania wygaśnie automatycznie, można wybrać za pomocą ustawienia osobistego c3 [ Opóźnienie wyłączenia ] > [ Czas czuwania ].