Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Przeglądanie zdjęć

Odtwarzanie na pełnym ekranie

Naciśnij przycisk K , aby wyświetlić na wyświetlaczu ostatnie zdjęcie na pełnym ekranie.

  • Naciśnij 4 aby powrócić do poprzedniej klatki, 2 , aby przejść do następnej klatki.
  • Naciśnij przycisk 1 , 3 lub DISP , aby wyświetlić więcej informacji o bieżącym zdjęciu ( 0 Informacje o zdjęciu ).

Odtwarzanie miniatur

Aby wyświetlić wiele zdjęć, naciśnij przycisk W ( Q ), gdy zdjęcie jest wyświetlane na pełnym ekranie.

  • Liczba wyświetlanych zdjęć zwiększa się z 4 do 9 do 72 po każdym naciśnięciu przycisku W ( Q ) i zmniejsza się po każdym naciśnięciu przycisku X
  • Wyróżnij zdjęcia za pomocą 1 , 3 , 4 lub 2 .

Sterowanie dotykowe

Dotykowego sterowania można używać podczas wyświetlania zdjęć na monitorze ( 0 Odtwarzanie ).

Automatyczne obracanie obrazu

Aby wyświetlać zdjęcia „pionowe” (portretowe) w orientacji pionowej, wybierz [ ON ] dla [ Autoobracanie zdjęć ] w menu odtwarzania.

Przegląd zdjęć

Po wybraniu opcji [ Wł. ] dla opcji [ Podgląd zdjęć ] w menu odtwarzania zdjęcia są automatycznie wyświetlane po ich zrobieniu; nie ma potrzeby naciskania przycisku K

  • Jeśli wybrano opcję [ Włącz (tylko monitor) ], zdjęcia nie będą wyświetlane w wizjerze.
  • W trybach zdjęć seryjnych wyświetlanie rozpoczyna się po zakończeniu fotografowania, od wyświetlenia pierwszego zdjęcia z bieżącej serii.
  • Zdjęcia nie są obracane automatycznie podczas przeglądania zdjęć, nawet jeśli wybrano opcję [ ON ] dla opcji [ Autoobracanie zdjęć ] w menu odtwarzania.