Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

telewizory

  • Po dostrojeniu telewizora do kanału wejściowego HDMI włącz aparat i naciśnij przycisk K , aby wyświetlić zdjęcia na ekranie telewizora.
  • Głośność odtwarzania dźwięku można regulować za pomocą elementów sterujących na telewizorze. Nie można używać elementów sterujących aparatu.
  • Jeśli aparat jest sparowany z urządzeniem inteligentnym z uruchomioną aplikacją SnapBridge , urządzenia można używać do zdalnego sterowania odtwarzaniem, gdy aparat jest podłączony do telewizora. Szczegółowe informacje można znaleźć w pomocy online SnapBridge .
  • Użyj złącza wejściowego HDMI zgodnego ze HDMI 2.1, aby podłączyć telewizor obsługujący wejście 8K.

Uwaga: Wi‑Fi i HDMI

Aparat albo zmniejszy rozdzielczość wyjściową, albo zawiesi wyjście HDMI , jeśli jest podłączony do urządzenia zewnętrznego przez Wi-Fi z wybraną dowolną z poniższych opcji rozmiaru klatki/liczby klatek na sekundę.

  • 4320/30p, 4320/25p lub 4320/24p
  • 2160/120p, 2160/100p, 2160/60p lub 2160/50p

Aparat zmniejszy również rozdzielczość wyjściową lub zawiesi wyjście HDMI , jeśli połączysz się z urządzeniem zewnętrznym przez Wi‑Fi, gdy wybrana jest dowolna z powyższych opcji.

Wi-Fi i HDMI : przeglądanie i edycja filmów

Podłączenie do innego urządzenia przez Wi-Fi podczas oglądania lub edytowania wideo na urządzeniu zewnętrznym podłączonym przez HDMI może, w zależności od rozmiaru klatki/liczby klatek danego wideo, spowodować zakończenie odtwarzania lub edycji.