Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Odtwarzanie notatek głosowych

Aby odtwarzać notatki głosowe podczas przeglądania zdjęć oznaczonych ikonami h , naciśnij przycisk i , wyróżnij opcję [ Odtwórz notatkę głosową ] i naciśnij J

Przerywanie odtwarzania

Naciśnięcie spustu migawki lub użycie innych elementów sterujących aparatu może zakończyć odtwarzanie. Odtwarzanie kończy się automatycznie po wybraniu innego zdjęcia lub wyłączeniu aparatu.

Używanie przycisków do odtwarzania notatek głosowych

Notatki głosowe można odtwarzać, naciskając element sterujący, do którego przypisano opcję [ Odtwórz notatkę głosową ] przy użyciu ustawienia osobistego f3 [ Własne sterowanie (odtwarzanie) ]. Naciśnij ponownie, aby zakończyć odtwarzanie.

Usuwanie notatek głosowych

Aby usunąć notatkę głosową z bieżącego zdjęcia, naciśnij przycisk O ( Q ); zostanie wyświetlone okno dialogowe potwierdzenia, jak pokazano.

  • Aby usunąć zarówno zdjęcie, jak i notatkę głosową, podświetl [ Zdjęcie i notatka głosowa ] i naciśnij O ( Q ).
  • Aby usunąć tylko notatkę głosową, podświetl opcję [ Tylko notatka głosowa ] i naciśnij O ( Q ).
  • Aby wyjść bez usuwania zdjęcia lub notatki głosowej, naciśnij D .
  • W przypadku zdjęć w dwóch formatach możesz usunąć notatkę głosową tylko z obrazu na karcie w bieżącym gnieździe, wybierając [ Wybrane zdjęcie ] w oknie dialogowym potwierdzenia, a następnie wybierając [ Tylko notatka głosowa ].