Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

“Portree mulje tasakaal” on lisatud pildistamise ja videosalvestuse menüüdesse

[ Portree mulje tasakaal ] üksus on lisatud pildistamise ja videosalvestuse menüüdesse. Täpsustage inimportreeobjektide värvitooni ja heleduse sätteid ning salvestage tulemused pildistamise ajal kasutamiseks [ Mode 1 ], [ Mode 2 ] või [ Mode 3 ].

Portree muljetasakaalu režiimide loomine

 1. Valige pildistamise menüüst [ Portree mulje tasakaal ].

 2. Tõstke esile režiim [ Mode 1 ] kuni [ Mode 3 ] ja vajutage 2 .

  Kuvatakse valitud režiimi valikud.

 3. Reguleerige tooni ja heledust.

  • Vajutage 4 või 2 tooni reguleerimiseks teljel M (magenta) – Y (kollane). Magenta suureneb, kui liigute M suunas, merevaigukollane (kollane), kui liigute Y suunas.
  • Heleduse reguleerimiseks vajutage 1 või 3 . Heledus suureneb väärtuste tõustes ja väheneb, kui need langevad.
  • Valitud väärtused kuvatakse ruudustikust paremal.
  • Vaikesätete taastamiseks vajutage nuppu O ( Q ).

 4. Salvesta muudatused.

  • Muudatuste salvestamiseks ja menüüdesse väljumiseks vajutage J
  • Režiimid, mida on vaikeväärtustest muudetud, on tähistatud tärnidega (“ U ”).
  • Täiendavate režiimide loomiseks korrake samme 1 kuni 4.

Salvestatud režiimide rakendamine

Portree mulje tasakaalu lubamiseks pildistamise ajal valige pildistamise menüüst [ Portree mulje tasakaal ] soovitud režiim ([ Mode 1 ] kuni [ Mode 3 ]).

Portree kuvamise tasakaalu piirangud

[ Portree mulje tasakaal ] on keelatud, kui [ Picture Control Picture Control] jaoks on valitud [ Monochrome ] või [ Creative Picture Control Control].

Kohanduste tegemine tulemuste eelvaate ajal

Kui valikule [ Portree mulje tasakaal ] on määratud koht menüüs i , kasutades kohandatud sätet f1 [ Customize i menu ], saate valida selle suvandi, pöörata režiimi valimiseks põhikäsuvaliku nuppu ning seejärel reguleerida värvitooni ja heledust, kasutades multinuppu. valijat, vaadates samal ajal nende mõju ekraanil raamitud objektile.

RAW töötlemine

Üksus [ Portree mulje tasakaal ] lisatakse seadetele, mida saab reguleerida [ Retouch ] > [ RAW töötlemine (praegune pilt) ] või [ RAW töötlemine (mitu pilti) ] taasesituse i menüüs.