Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

“Naha pehmendamine” on lisatud pildistamise ja videosalvestuse menüüdesse

[ Naha pehmendamine ] üksus on lisatud pildistamise ja videosalvestuse menüüdesse. Inimportreeobjekti näo tuvastamisel tehtud pilte töödeldakse automaatselt, et subjekti jumet pehmendada.

Võimalus Kirjeldus
[ Sama mis fotoseaded ]
(ainult videosalvestusmenüü)
Kasutage fotode jaoks praegu valitud valikut.
[ Kõrge ]

Valige teostatava naha pehmendamise määr (järjekorras kõrgest madalani) [ High ], [ Normal ] ja [ Low ].

  • Kaamera suudab nahka pehmendada korraga kuni kolmel objektil.
  • Kui tuvastatakse rohkem kui üks inimportreeobjekt, ilmub iga objekti kohale hall fookuspunkt. Kui [ AF-ala mode ] jaoks on valitud [ Auto-area AF ], ilmuvad kaamera valitud fookuspunktile ikoonid H ja F Fookuspunkti saab positsioneerida, vajutades 4 või 2 , et valida objekt, millele naha pehmendamine kehtib.
[ Tavaline ]
[ Madal ]
[ Väljas ] Naha pehmendamine maha.

Naha pehmendamise piirangud fotorežiimis

Naha pehmendamist ei saa kombineerida mõne kaamera funktsiooniga, sealhulgas:

  • kiire kaadri jäädvustamine +,
  • mitu säritust ja
  • HDR ülekate.

Naha pehmendamise piirangud videorežiimis

Naha pehmendamist ei tehta, kui:

  • [ N‑ RAW 12-bit (NEV) ] või [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ] on valitud videosalvestusmenüüs [ Video file type ] jaoks või
  • [ N-Log ] on valitud toonirežiimiks, kui [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ] või [ H.265 10-bit (MOV) ] on valitud [ Video file type ] jaoks videosalvestusmenüüs.