Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Bluetooth ja Wi-Fi (traadita LAN)

Seda toodet kontrollivad Ameerika Ühendriikide ekspordihalduse määrused (EAR). Ameerika Ühendriikide valitsuse luba ei ole vaja eksportimiseks teistesse riikidesse, välja arvatud järgmistesse riikidesse, mille suhtes käesoleva kirjutamise seisuga kehtib embargo või erikontroll: Kuuba, Iraan, Põhja-Korea, Sudaan ja Süüria (loetelu võib muutuda).

Traadita ühenduse seadmete kasutamine võib mõnes riigis või piirkonnas olla keelatud. Tutvuge kõigi kehtivate kohalike eeskirjadega ja järgige neid.

Selle seadme Bluetooth saatja töötab sagedusalas 2,4 GHz.

Teade USA ja Kanada klientidele

See seade vastab Kanada FCC reeglite ja innovatsiooni, teaduse ja majandusarengu litsentsivabade RSS-ide 15. osale. Kasutamine on allutatud kahele järgmisele tingimusele: (1) see seade ei tohi põhjustada kahjulikke häireid ja (2) see seade peab vastu võtma kõik vastuvõetud häired, sealhulgas häired, mis võivad põhjustada soovimatut tööd.

FCC HOIATUS

FCC nõuab, et kasutajat teavitataks, et selle seadme mis tahes muudatused või modifikatsioonid, mis pole Nikon Corporationi poolt selgesõnaliselt heaks kiidetud, võivad tühistada kasutaja volitused seadet kasutada.

Vastavus FCC nõudele 15.407(c)

Andmeedastuse algatab alati tarkvara, mis edastatakse MAC-i kaudu digitaal- ja analoogpõhiriba kaudu ning lõpuks RF-kiibile. MAC algatab mitu eripaketti. Need on ainsad viisid, kuidas digitaalse põhiriba osa lülitab sisse RF-saatja, mille see seejärel paketi lõpus välja lülitab. Seetõttu on saatja sisse lülitatud ainult ühe eelnimetatud pakettide edastamise ajal. Teisisõnu katkestab see seade automaatselt edastamise, kui edastatav teave puudub või talitlushäire.

Sagedustolerants: ±20 ppm

FCC raadiosagedushäirete avaldus

Märkus. Seda seadet on testitud ja leitud, et see vastab FCC reeglite 15. osale B-klassi digitaalseadmetele kehtestatud piirangutele. Need piirangud on loodud pakkuma mõistlikku kaitset kahjulike häirete eest kodupaigaldises. See seade genereerib, kasutab ja võib kiirata raadiosageduslikku energiat ning kui seda ei paigaldata ega kasutata vastavalt juhistele, võib see põhjustada raadiosides kahjulikke häireid. Siiski ei ole mingit garantiid, et teatud paigalduses häireid ei esine. Kui see seade põhjustab raadio- või televisioonivastuvõtule kahjulikke häireid, mida saab kindlaks teha seadme välja- ja sisselülitamisega, julgustatakse kasutajat proovima häireid kõrvaldada ühe või mitme järgmise meetmega:

 • Suunake või paigutage vastuvõtuantenn ümber.
 • Suurendage seadme ja vastuvõtja vahelist kaugust.
 • Ühendage seade vooluringi pistikupessa, mis erineb sellest, millega vastuvõtja on ühendatud.
 • Abi saamiseks pöörduge edasimüüja või kogenud raadio-/teletehniku poole.

Ühispaiknemine

Seda saatjat ei tohi paigutada ega kasutada koos ühegi teise antenni või saatjaga.

Nikon Inc., 1300 Walt Whitman Road, Melville, New York 11747-3064, USA

Tel.: 631-547-4200

FCC/ISED raadiosagedusliku kokkupuute avaldus

Olemasolevad teaduslikud tõendid ei näita, et väikese võimsusega juhtmeta seadmete kasutamisega oleks seotud terviseprobleeme. Siiski pole tõendeid selle kohta, et need väikese võimsusega traadita seadmed on täiesti ohutud. Väikese võimsusega juhtmevabad seadmed eraldavad kasutamise ajal madalal tasemel raadiosageduslikku energiat (RF). Kõrge sagedusega raadiosagedus võib avaldada tervisemõjusid (kudede kuumutamisel), kuid kokkupuude madala tasemega raadiosagedusega, mis ei tekita kuumutamist, ei põhjusta teadaolevaid kahjulikke tervisemõjusid. Paljud madala sagedusega raadiosagedusliku kokkupuute uuringud ei ole leidnud mingeid bioloogilisi mõjusid. Mõned uuringud on näidanud, et võivad ilmneda mõned bioloogilised mõjud, kuid selliseid leide ei ole täiendavad uuringud kinnitanud. Seda toodet on testitud ja leitud, et see vastab FCC/ISED kiirgusega kokkupuute piirnormidele, mis on kehtestatud kontrollimatu keskkonna jaoks, ning vastab FCC raadiosagedusliku (RF) kokkupuute juhistele ja ISED raadiosagedusliku (RF) kokkupuute reeglitele RSS-102. Vaadake SAR-i testi aruannet, mis laaditi üles FCC veebisaidile.

Vastavus RSS-247 2. väljaandele §6.4

Andmeedastuse algatab alati tarkvara, mis edastatakse MAC-i kaudu digitaal- ja analoogpõhiriba kaudu ning lõpuks RF-kiibile. MAC algatab mitu eripaketti. Need on ainsad viisid, kuidas digitaalse põhiriba osa lülitab sisse RF-saatja, mille see seejärel paketi lõpus välja lülitab. Seetõttu on saatja sisse lülitatud ainult ühe eelnimetatud pakettide edastamise ajal. Teisisõnu katkestab see seade automaatselt edastamise, kui edastatav teave puudub või talitlushäire.

Teade Kanada klientidele
Ainult siseruumides kasutamiseks (5150-5350 MHz).
Teade klientidele Euroopas ja riikides, mis järgivad raadioseadmete direktiivi

Käesolevaga kinnitab Nikon Corporation, et raadioseade tüüp Z 9 vastab direktiivile 2014/53/EL.

EL-i vastavusdeklaratsioonide täistekstid on saadaval järgmistel Interneti-aadressidel:

https://imaging.nikon.com/support/pdf/DoC_N2014.pdf

Wi-Fi

 • Töösagedus:

  • 2412–2462 MHz (kanal 11; Aafrika, Aasia ja Okeaania)
  • 2412–2462 MHz (11. kanal) ja 5180–5825 MHz (USA, Kanada, Mehhiko)
  • 2412–2462 MHz (kanal 11) ja 5180–5805 MHz (muud Ameerika riigid)
  • 2412–2462 MHz (11. kanal) ja 5745–5805 MHz (Gruusia)
  • 2412–2462 MHz (kanal 11) ja 5180–5320 MHz (muud Euroopa riigid)
 • Maksimaalne väljundvõimsus (EIRP):

  • 2,4 GHz sagedusala: 8,4 dBm
  • 5 GHz sagedusala: 6,0 dBm (Gruusia)
  • 5 GHz sagedusala: 9,0 dBm (muud riigid)

Bluetooth

 • Töösagedus:

  • Bluetooth : 2402–2480 MHz
  • Bluetooth madala energiatarbega: 2402–2480 MHz
 • Maksimaalne väljundvõimsus (EIRP):

  • Bluetooth : 2,9 dBm
  • Bluetooth Low Energy: 1,4 dBm
Teade Singapuri klientidele

See seade vastab raadiosageduse eeskirjadele. Seadmele kinnitamata sertifitseerimissiltide sisu on toodud allpool.

Teade Nigeeria klientidele

Turvalisus

Kuigi üks selle toote eeliseid on see, et see võimaldab teistel vabalt ühenduda juhtmevabaks andmevahetuseks kõikjal selle levialas, võib turvalisuse puudumisel ilmneda järgmine:

 • Andmete vargus: pahatahtlikud kolmandad osapooled võivad pealt kuulata traadita edastusi, et varastada kasutajatunnuseid, paroole ja muud isiklikku teavet.
 • Volitamata juurdepääs: volitamata kasutajad võivad saada juurdepääsu võrgule ja muuta andmeid või sooritada muid pahatahtlikke toiminguid. Pange tähele, et traadita võrkude ülesehituse tõttu võivad spetsiaalsed rünnakud lubada volitamata juurdepääsu isegi siis, kui turvalisus on lubatud.
 • Turvamata võrgud: avatud võrkudega ühenduse loomine võib põhjustada volitamata juurdepääsu. Kasutage ainult turvalisi võrke.

Vastavusmärgistus

Standardeid, millele kaamera vastab, saab vaadata häälestusmenüü suvandi [ Conformity marking ] abil.

Sertifikaadid

Z 9 Mudeli nimi: N2014