Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

d8: failinumbrite järjestus

G nupp U A Kohandatud sätete menüü

Valige failide nummerdamise valik.

Võimalus Kirjeldus
[ Sees ] Kui luuakse uus kaust või sisestatakse kaamerasse uus mälukaart, jätkatakse failide nummerdamist viimati kasutatud numbrist. See lihtsustab failihaldust, minimeerides mitme kaardi kasutamisel dubleerivate failinimede esinemist.
[ Väljas ]

Kui luuakse uus kaust või sisestatakse uus mälukaart, algab failide nummerdamine uuesti alates 0001. Kui praegune kaust sisaldab juba pilte, jätkatakse failide nummerdamist praeguse kausta suurimast failinumbrist.

Kui valite pärast [ Sees ] valimist [ Väljas ], salvestab kaamera praeguse failinumbri. Failide nummerdamine jätkub varem salvestatud väärtusest, kui järgmine kord valitakse [ Sees ].

[ Lähtesta ] Lähtestage faili nummerdamine [ Sees ] jaoks. Kui praegune kaust on tühi, alustatakse faili nummerdamist 0001-st uuesti järgmise pildi tegemisega. Kui praegune kaust sisaldab pilte, määratakse järgmisele tehtud pildile failinumber, lisades ühe praeguse kausta suurimale failinumbrile.

Faili numbrite järjestus

  • Kui tehakse pilt, kui praegune kaust sisaldab pilti numbriga 9999, luuakse uus kaust ja failide nummerdamine algab uuesti 0001-st.
  • Kui praeguse kausta number jõuab 999-ni, ei saa kaamera enam uusi kaustu luua ja katiku vabastamine keelatakse, kui:

    • praegune kaust sisaldab 5000 pilti (lisaks keelatakse video salvestamine, kui kaamera arvutab, et maksimaalse pikkusega video salvestamiseks vajalike failide arv annab kaustas üle 5000 faili) või
    • praegune kaust sisaldab pilti numbriga 9999 (lisaks keelatakse videosalvestus, kui kaamera arvutab, et maksimaalse pikkusega video salvestamiseks vajalike failide arvu tulemuseks on fail numbriga üle 9999).

    Pildistamise jätkamiseks valige kohandatud sätte d8 [ Failinumbri järjestus ] jaoks [ Reset ] ja seejärel kas vormindage praegune mälukaart või sisestage uus mälukaart.

Kaustade nummerdamine

  • Kui tehakse pilt, kui praegune kaust sisaldab 5000 pilti või pilt numbriga 9999, luuakse uus kaust ja valitakse see praeguseks kaustaks.
  • Uuele kaustale määratakse praegusest kausta numbrist ühe võrra suurem number. Kui selle numbriga kaust on juba olemas, määratakse uuele kaustale madalaim saadaolev kaustanumber.