Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

d9: vaaterežiim (foto Lv)

G nupp U A Kohandatud sätete menüü

Valige, kas kaamera reguleerib eelvaade pildiotsijas või monitoris kajastamaks, kuidas võtteseaded mõjutavad lõpliku pildi tooni ja heledust. Olenemata valitud suvandist on kaamera seadete efektid videorežiimis alati nähtavad.

Võimalus Kirjeldus
V [ Kuva seadete efektid ]

Valge tasakaalu, pildijuhtimise, särituse kompensatsiooni ja muude värvi ja säritust mõjutavate sätete mõjud on nähtavad võtteekraanil. Kui vajutate nuppu 2 , kui [ Show Effects of settings ] on esile tõstetud, kuvatakse valikud [ Alati ] ja [ Ainult, kui välku ei kasutata ].

 • [ Alati ]: sätete mõju on nähtav ka siis, kui välklamp on ühendatud ja sähvatamiseks valmis.

  • See säte on soovitatav, kui ekraani kasutatakse tausta särituse reguleerimiseks.
  • Põhiobjekt võib võtteekraanil tume olla.
  • Pildistusnäidikul kuvatava stseeni heledus võib tegelikust objektist erineda, kui välklambi juhtimisrežiimiks on valitud TTL, kui pildistamismenüüs [ ISO-tundlikkuse sätted ] > [ Automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine ] on valitud [ ON ].
 • [ Ainult siis, kui välku ei kasutata ]: ekraani heledust reguleeritakse vaatamise hõlbustamiseks (vastavalt punktile [ Reguleeri vaatamise hõlbustamiseks ]), kui välklamp on ühendatud ja valmis sähvatama. Seadete mõju värvidele on sellest hoolimata nähtav.
 • Pildistamiskuvale ilmub V
W [ Reguleerige vaatamise hõlbustamiseks ]

Sätete, nagu valge tasakaal, pildikontrollid ja särikompensatsioon, muudatuste mõju ei ole võttekuval nähtav. Vajutades 2 , kui [ Reguleeri vaatamise hõlbustamiseks ] on esile tõstetud, kuvatakse valikud [ Automaatne ] ja [ Kohandatud ].

 • [ Automaatne ]: värvi, heleduse ja muid sätteid reguleeritakse nii, et neid oleks pikema kasutamise ajal hõlpsasti näha.
 • [ Kohandatud ]: vajutage nuppu 2 , et teha individuaalseid sätteid [ White balance ], [ Set Picture Control ] ja [ Brighten shadows ].

  • [ Valge tasakaal ]: valige [ Praeguse sätte eelvaade ], [ Automaatne ] ja [ Vali värvitemperatuur ]. Pildistuskuva värvitemperatuuri valimiseks valige [ Vali värvitemperatuur ].
  • [ Picture Control määramine ]: valige [ Vaata praegust sätet ] ja [ Vaatamise hõlbustamiseks reguleerimine ].
  • [ Brighten shadows ]: valige, kas või kui palju kaamera muudab ekraanil olevaid varje (tumedaid alasid) heledamaks; saadaolevad valikud on [ Väljas ], [ +1 ], [ +2 ] ja [ +3 ]. Mida suurem väärtus, seda suurem on efekt.
 • Pildistamiskuvale ilmub W