Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Välgu juhtimisrežiim

Kui kaamerale on paigaldatud välklamp, mis toetab ühtset välklambi juhtimist ( SB-5000 , SB-500 , SB-400 või SB-300 ; 0 Unified Flash Control ), on välgu juhtimisrežiim, välgu tase ja muud välgud paigaldatud sätteid saab reguleerida, kasutades nuppu [ Välgu juhtimine ] > [ Välgu juhtimisrežiim ] üksus pildistamise menüüs. Saadaolevad välklambi juhtimisrežiimid sõltuvad kasutatavast välgust. Välgu juhtimise kuval saadaolevad valikud sõltuvad [ Välgu juhtimisrežiim ] jaoks valitud suvanditest.

 • Muude välklampide kui SB-5000 , SB-500 , SB-400 ja SB-300 sätteid saab reguleerida ainult välklambi juhtnuppude abil.
 • Tarvikupesale paigaldatud SB-5000 sätteid saab reguleerida ka välklambi juhtnuppude abil.
Võimalus Kirjeldus
[ TTL ]
 • Välgu võimsust reguleeritakse automaatselt vastavalt pildistamistingimustele.
 • Väljundit saab reguleerida [ Välgu kompensatsioon (TTL) ] abil.
[ Automaatne väline välklamp ]
 • Välgu valgus peegeldub objektilt automaatsele välisele välklambi andurile ja välgu võimsust reguleeritakse automaatselt.
 • Väljundvõimsust saab reguleerida [ Automaatne välise välklambi kompensatsioon ].
 • Automaatne väline välklamp toetab "automaatset ava" ( q A ) ja "mitte-TTL automaatset" ( A ) režiimi. Üksikasju vaadake välklambiga kaasasolevast dokumentatsioonist.
[ Kauguse prioriteedi käsiraamat ]
 • Valige kaugus objektist; välgu võimsust reguleeritakse automaatselt.
 • Kaugus objektini valitakse kasutades [ Distance-priority options ] > [ Distance ], samas kui välgu võimsust saab reguleerida kasutades [ Välgu kompensatsioon ].
[ Manuaal ]
 • Valige välgu tase käsitsi.
 • Välgu võimsus valitakse [ Manual output volume ] abil.
[ Korduv välklamp ]
 • Välk sähvatab korduvalt, kui katik on avatud, tekitades mitme särituse efekti.
 • Kasutage [ Korduv välk ] > [ Väljund ] välgu võimsuse reguleerimiseks ja [ Times ], et valida, mitu korda seade sähvatab. [ Sagedus ] määrab, kui sageli seade sekundis vallandab, mõõdetuna Hz-des.
 • Välgu maksimaalne sähvatuste arv sõltub [ Output ] ja [ Frequency ]. Üksikasju vaadake välklambiga kaasasolevast dokumentatsioonist.

Unified Flash Control

Ühtne välgu juhtimine võimaldab kaameral ja välklambil seadeid jagada. Kaamera või välguseadmega tehtud välguseadete muudatused kajastuvad mõlemas seadmes, nagu ka valikulise tarkvara Camera Control Pro 2 abil tehtud muudatused. Välklamp peab toetama ühtset välklambi juhtimist.