Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Välgu juhtimine

G nupp U C pildistamise menüü

Reguleerige juhtmevabade kaugvälklampide või valikuliste välklampide sätteid paigaldatud kaamera tarvikupesale.

  • Teavet kaamera tarvikupesale paigaldatud valikuliste välklampide sätete reguleerimise kohta leiate jaotisest „Kaamera sees ja kaugjuhtimispult” ( 0 „Kaamera sees” versus „Remote” ).
  • Lisateavet juhtmeta kaugvälklampide sätete reguleerimise kohta leiate jaotisest "Mis on kaugvälkfotograafia?" ( 0 Mis on kaugvälkfotograafia? ).

Välgu juhtimisrežiim

Valige välklambi juhtimisrežiim ja välgu tase ning reguleerige muid sätteid kaamera tarvikupesale paigaldatud SB-5000 , SB-500 , SB-400 või SB-300 välguseadmete jaoks.

  • Välgu juhtimise kuval saadaolevad valikud sõltuvad [ Välgu juhtimisrežiim ] jaoks valitud suvanditest.
  • Muude välklampide kui SB-5000 , SB-500 , SB-400 ja SB-300 sätteid saab reguleerida ainult välklambi juhtnuppude abil.
  • Tarvikupesale paigaldatud SB-5000 sätteid saab reguleerida ka välklambi juhtnuppude abil.

Võimalus Kirjeldus
[ TTL ] Välgu võimsust reguleeritakse automaatselt vastavalt pildistamistingimustele.
[ Automaatne väline välklamp ] Välgu valgus peegeldub objektilt automaatsele välisele välklambi andurile ja välgu võimsust reguleeritakse automaatselt.
[ Kauguse prioriteedi käsiraamat ] Valige kaugus objektist; välgu võimsust reguleeritakse automaatselt.
[ Manuaal ] Valige välgu tase käsitsi.
[ Korduv välklamp ] Välk sähvatab särituse ajal korduvalt, tekitades mitmekordse särituse efekti.

Juhtmevaba välgu valikud

Reguleerige sätteid mitme kaugvälklambi samaaegseks juhtmevabaks juhtimiseks. See valik on saadaval ainult siis, kui kaamerale on paigaldatud SB-5000 või SB-500 välklamp või WR-R11a või WR-R10 juhtmevaba kaugjuhtimispult.

Võimalus Kirjeldus
Y [ Optiline AWL ] Kaugvälklampe juhitakse madala intensiivsusega välkude abil, mida kiirvälgu kiirgab ( 0 Optiline AWL ).
Z [ Raadio AWL ] Kaugvälklampe juhitakse kaameraga ühendatud WR-R11a / WR-R10 raadiosignaalidega ( 0 Radio AWL ).
[ Väljas ] Kaugvälguga pildistamine on keelatud.

Välklambi kaugjuhtimispult

Valige välklambi kaugjuhtimisrežiim. Välgu valikuid saab reguleerida välklambi juhtekraanil; saadaolevad valikud sõltuvad [ Remote Flash control ] jaoks valitud suvandist.

Võimalus Kirjeldus
[ Grupi välk ] Valige iga kaugvälklampide rühma jaoks eraldi välklambi juhtimisrežiim ( 0 rühmavälk , rühmavälk ).
[ Kiire juhtmevaba juhtimine ] Valige rühmade A ja B tasakaal ja reguleerige rühma C väljundit käsitsi ( 0 Quick Wireless Control , Quick Wireless Control (ainult SB-5000 ) ).
[ Kaugkordamine ] Välklambid sähvatavad korduvalt, kui katik on avatud, tekitades mitme särituse efekti ( 0 Remote Repeating , Remote Repeating (ainult SB-5000 ) ).

Raadio kaugvälgu teave

Vaadake hetkel raadio AWL kaudu juhitavaid välklampe.