Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

USB toitevarustus

G nupp U B seadistusmenüü

Valige, kas kaamera toiteks saab kasutada kaasasolevat laadimisadapterit või USB kaudu ühendatud arvuteid ( USB toiteallikas ). USB toiteallikas võimaldab kaamerat kasutada, piirates samal ajal aku tühjenemist.

Võimalus Kirjeldus
[ SEES ] Kaamera saab sisselülitatud ajal ühendatud seadmetest toidet. Ühendatud seadmed annavad toite ka siis, kui kaamera on välja lülitatud, kui Bluetooth üleslaadimine on pooleli või kui mälukaardi juurdepääsu tuli põleb.
[ VÄLJAS ] Kaamera ei saa kunagi ühendatud seadmetelt toidet.
  • Kaamera saab toidet ainult siis, kui aku on sisestatud.
  • USB toiteedastuse ikoon kuvatakse võttekuvale ja juhtpaneelile, kui kaamera saab toite välisest allikast.

Arvuti USB toitevarustus

  • Enne arvuti kasutamist kaamera toiteallikaks kontrollige, kas arvutil on C-tüüpi USB pistik. Kasutage kaamera ühendamiseks arvutiga USB -kaablit UC-E25 (saadaval eraldi).
  • Olenevalt mudelist ja toote spetsifikatsioonidest ei anna mõned arvutid kaamera toiteks voolu.

"Toitevarustus" versus "laadimine"

Toiteallikat kaamera tööks nimetatakse "toitevarustuseks", samas kui terminit "laadimine" kasutatakse siis, kui toide antakse ainult kaamera aku laadimiseks. Allpool on näidatud tingimused, mille korral välisseadmete toidet kasutatakse kaamera toiteks või aku laadimiseks.

[ USB toiteallikas ] jaoks valitud valik Toitelüliti Kasutatakse välist toiteallikat
[ SEES ] Sees (ooterežiimi taimer aktiivne) 1 Toite edastamine
Sees (ooterežiimi taimer väljas) Laadimine 2
Väljas Laadimine 2
[ VÄLJAS ] Sees (ooterežiimi taimer aktiivne) 1
Sees (ooterežiimi taimer väljas) Laadimine 2
Väljas Laadimine 2

Hõlmab juhtumeid, kus toitelüliti on asendis „OFF”, kuid Bluetooth üleslaadimine on pooleli või mälukaardi juurdepääsu tuli põleb.

Kaamerasse sisestatud akud EN-EL18d , EN-EL18c ja EN-EL18b laevad, kui kaamera on ühendatud kaasasoleva laadimisadapteriga või USB kaudu arvutiga. Pange tähele, et akusid, mille seadistusmenüüs on [ Battery info ] (Patareiteave ] > [ Battery age ]) kuvatud tähis „4” ( l ), ei saa laadida.