Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Aku teave

G nupp U B seadistusmenüü

Vaadake teavet aku kohta hetkel kaamerasse sisestatud.

Võimalus Kirjeldus
[ Laeng ] Praegune aku tase, väljendatuna protsentides.
[ võtete arv ] Pärast aku viimast laadimist tehtud piltide arv.
[ Kalibreerimine ]

Näidik selle kohta, kas aku vajab kalibreerimist. Kalibreerimine tagab aku laetuse näidu täpsuse; pärast seda, kui akut on teatud arv kordi laaditud, kuvatakse [ j ].

  • Soovitame teil aku kalibreerida, kui kuvatakse [ j ( 0 Akude kalibreerimine ).
  • [ –– ] näitab, et kalibreerimine pole vajalik.
[ Aku vanus ]

Viietasemeline ekraan, mis näitab aku vanust.

  • Väärtus "0" ( k ) näitab, et aku jõudlus on muutumatu.
  • Väärtus "4" ( l ) näitab, et aku on jõudnud oma laadimisaja lõppu. Vahetage aku.

Laskude arv

[ Kaadrite arv ] näitab katiku vabastamise kordade arvu. Pange tähele, et mõnikord võib kaamera katiku vabastada ilma fotot salvestamata, näiteks käsitsi eelseadistatud valge tasakaalu mõõtmisel.

Akude laadimine madalal temperatuuril

Akude mahutavus väheneb üldiselt madalal ümbritseval temperatuuril. Isegi värsked akud, mis on laetud temperatuuril alla umbes 5 °C (41 °F), võivad [ Aku vanus ] kuvatud väärtuse ajutist tõusu 0-lt 1-ni, kuid ekraan naaseb normaalseks, kui aku tühjeneb. laaditud temperatuuril umbes 20 °C (68 °F) või kõrgemal.