Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Ajakood

G nupp U 1 videosalvestusmenüü

Valige, kas salvestada ajakoodid andes videote salvestamisel iga kaadri tunni, minuti, sekundi ja kaadri numbri. Ajakoode ei lisata videotele, mis on salvestatud [ H.264 8-bit (MP4) ], mis on valitud videosalvestusmenüüs [ Videofaili tüüp ].

Võimalus Kirjeldus
[ Salvesta ajakoodid ]
 • [ Sees ]: salvestage ajakoodid. Ajakood ilmub võttekuvale.
 • [ Sees ( HDMI väljundiga) ]: kaameraga HDMI kaabli kaudu ühendatud välistesse salvestitesse salvestatud materjalile lisatakse ajakoodid. Kaamera toetab Atomos SHOGUN , NINJA ja SUMO seeria monitoride salvestajaid.
 • [ Väljas ]: ajakoode ei salvestata.
[ Loendusmeetod ]
 • [ Record run ]: ajakoode suurendatakse ainult salvestamise ajal.
 • [ Vaba jooks ]: ajakoode suurendatakse pidevalt. Ajakoodide suurendamine jätkub, kui kaamera on välja lülitatud.
[ Ajakoodi päritolu ]
 • [ Lähtesta ]: lähtestage ajakood väärtusele 00:00:00.00.
 • [ Lähtesta kaugjuhtimispuldi abil ]: ajakoodi saab lähtestada, vajutades valikulise WR-T10 juhtmevaba kaugjuhtimispuldi päästikut ( 0 'Reset Using Remote' ).
 • [ Sisestage käsitsi ]: sisestage käsitsi tund, minut, sekund ja kaadri number.
 • [ Praegune kellaaeg ]: määrake ajakoodiks praegune kellaaeg, mille annab kaamera kell. Enne jätkamist valige seadistusmenüüst [ Time zone and date ] ja veenduge, et kaamera kell on seatud õigele kellaajale ja kuupäevale.
[ Kustuta raam ] Valige [ ON ], et kompenseerida lahknevusi kaadrite arvu ja tegeliku salvestusaja vahel kaadrisagedustel 30 ja 60 kaadrit sekundis.

Ettevaatust: HDMI seadmed

Kui valite [ Sees ( HDMI väljundiga) ] suvandi [ Record timecodes ] jaoks, võib videomaterjali edastamine HDMI seadmetesse häirida.

"Lähtesta kaugjuhtimispuldi abil"

See valik võimaldab ajakoodi lähtestada, vajutades kaameraga ühendatud valikulise WR-T10 katiku vabastusnuppu, mis on seotud valikulise WR-R11a või WR-R10 juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga.

 • Kui valite [ Reset using remote ], kuvatakse ajakoodi lähtestamise dialoog. Ajakoodi lähtestamiseks vajutage WR-T10 katiku vabastusnuppu.
 • Ühe WR-T10 ühendamine mitme WR-R11a / WR-R10 juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga võimaldab lähtestada mitme kaamera ajakoodid üheaegselt WR-T10 päästiku ühe vajutusega. Seega saab mitme kaamera ajakoode sünkroonida, muutes redigeerimise lihtsamaks.

Ajakoodi lähtestamise dialoog

Kaamera katiku vabastusnupu lõpuni alla vajutamine ajal, mil kuvatakse ajakoodi lähtestamise dialoog, lähtestab ajakoodi. Fotot ei tehta.