Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Kontrola błysku

Przycisk G U C menu fotografowania

Dostosuj ustawienia bezprzewodowych zdalnych lamp błyskowych lub opcjonalnych lamp błyskowych montowanych na sankach mocujących aparatu.

Tryb sterowania lampą błyskową

Wybierz tryb sterowania lampą błyskową i moc błysku oraz dostosuj inne ustawienia lamp błyskowych SB‑5000, SB‑500, SB‑400 lub SB‑300 zamontowanych na sankach mocujących aparatu.

  • Opcje dostępne na ekranie sterowania lampą błyskową różnią się w zależności od opcji wybranej dla [ Tryb sterowania lampą błyskową ].
  • Ustawienia lamp błyskowych innych niż SB‑5000, SB‑500, SB‑400 i SB‑300 można regulować tylko za pomocą elementów sterujących lampami błyskowymi.
  • Ustawienia lampy SB‑5000 zamontowanej na sankach mocujących można również dostosować za pomocą elementów sterujących na lampie błyskowej.

Opcja Opis
[ CTL ] Siła błysku jest regulowana automatycznie w odpowiedzi na warunki fotografowania.
[ Automatyczna zewnętrzna lampa błyskowa ] Światło lampy błyskowej jest odbijane od obiektu i kierowane do zewnętrznego czujnika lampy błyskowej, a moc błysku jest dostosowywana automatycznie.
[ Ręczny priorytet odległości ] Wybierz odległość do obiektu; moc błysku zostanie dostosowana automatycznie.
[ Instrukcja ] Wybierz poziom mocy błysku ręcznie.
[ Powtarzający się błysk ] Gdy migawka jest otwarta, lampa błyska wielokrotnie, tworząc efekt wielokrotnej ekspozycji.

Opcje bezprzewodowej lampy błyskowej

Dostosuj ustawienia jednoczesnego bezprzewodowego sterowania wieloma zdalnymi lampami błyskowymi. Ta opcja jest dostępna tylko wtedy, gdy na aparacie zamontowana jest lampa błyskowa SB‑5000 lub SB‑500 albo bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania WR‑R11a lub WR‑R10.

Opcja Opis
Y [ AWL optyczne ] Zdalne lampy błyskowe są sterowane za pomocą błysków o niskiej intensywności emitowanych przez główną lampę błyskową ( 0 Optyczny AWL ).
Z [ Radio AWL ] Zdalne lampy błyskowe są sterowane sygnałami radiowymi z pilota WR‑R11a/WR‑R10 podłączonego do aparatu ( 0 Radio AWL ).
[ Wyłącz ] Fotografowanie z lampą zdalną wyłączone.

Zdalne sterowanie lampą błyskową

Wybierz tryb zdalnego sterowania lampą błyskową. Opcje lampy błyskowej można regulować na ekranie sterowania lampą błyskową; dostępne opcje różnią się w zależności od opcji wybranej dla [ Zdalne sterowanie lampą ].

Opcja Opis
[ Błysk grupowy ] Wybierz oddzielny tryb sterowania lampą błyskową dla każdej grupy zdalnych lamp błyskowych ( 0 Błysk grupowy , Błysk grupowy ).
[ Szybkie sterowanie bezprzewodowe ] Wybierz równowagę między grupami A i B i ręcznie dostosuj moc wyjściową dla grupy C ( 0 Szybkie sterowanie bezprzewodową , Szybkie sterowanie bezprzewodową (tylko SB‑5000) ).
[ Zdalne powtarzanie ] Lampy błyskowe błyskają wielokrotnie, gdy migawka jest otwarta, tworząc efekt wielokrotnej ekspozycji ( 0 Zdalne stroboskopowe , Zdalne stroboskopowe (tylko SB‑5000) ).

Informacje o zdalnej lampie błyskowej

Zobacz aktualnie sterowane lampy błyskowe przez radiowy AWL .