Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Tłumacz Google

TA USŁUGA MOŻE ZAWIERAĆ TŁUMACZENIA OBSŁUGIWANE PRZEZ GOOGLE. GOOGLE NIE UDZIELA ŻADNYCH GWARANCJI DOTYCZĄCYCH TŁUMACZEŃ, WYRAŻONYCH ANI DOROZUMIANYCH, W TYM GWARANCJI WIERNOŚCI I RZETELNOŚCI TŁUMACZENIA, ANI DOROZUMIANYCH GWARANCJI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU I NIENARUSZANIA PRAW.

Przewodniki użytkownika firmy Nikon Corporation (dalej zwana „Nikon”) zostały przetłumaczone dla wygody użytkownika z użyciem oprogramowania do tłumaczenia opartego o Tłumacza Google. W rozsądnym zakresie podjęto starania na rzecz zapewnienia wiernego tłumaczenia, jednakże należy pamiętać, że żadne tłumaczenie automatyczne nie jest bezbłędne ani nie jest przeznaczone do zastępowania pracy tłumaczy. Tłumaczenia są dostarczane w postaci usługi na rzecz użytkowników przewodników użytkownika Nikon i są oferowane „w stanie takim, w jakim są”. Nie udziela się żadnych gwarancji wyrażonych ani dorozumianych w zakresie wierności, rzetelności lub poprawności tłumaczeń z języka angielskiego na jakikolwiek inny język. Niektóre treści (jak obrazy, filmy, filmy w formacie Flash Video itp.) mogą nie zostać przetłumaczone dokładnie z uwagi na ograniczenia oprogramowania do tłumaczenia.

Tekstem oficjalnym jest angielskojęzyczna wersja przewodników użytkownika. Wszelkie rozbieżności lub różnice powstałe w wyniku tłumaczenia i obecne w tłumaczeniu nie są wiążące i nie wywołują skutków prawnych dla celów zgodności z przepisami lub egzekwowania prawa. W razie pytań dotyczących zgodności z prawdą informacji zawartych w przetłumaczonych przewodnikach użytkownika należy skorzystać z angielskojęzycznych wersji przewodników, które są wersjami oficjalnymi.

Zmiękczanie skóry

Przycisk G U C menu fotografowania

Zdjęcia zrobione po wykryciu twarzy fotografowanej osoby zostaną automatycznie przetworzone w celu złagodzenia jej karnacji.

Opcja Opis
[ Wysoki ]

Wybierz stopień zmiękczania skóry (w kolejności od wysokiego do niskiego) [ Wysoki ], [ Normalny ] i [ Niski ].

  • Aparat może przeprowadzić funkcję zmiękczania skóry maksymalnie trzech obiektów jednocześnie.
  • Jeśli zostanie wykryty więcej niż jeden obiekt portretu ludzkiego, nad każdym z nich pojawi się szary punkt ostrości. Jeśli opcja [ Automatyczny wybór pola AF ] jest wybrana dla [ Tryb pola AF ], w punkcie ostrości wybranym przez aparat pojawią się ikony H i F Punkt ostrości można ustawić, naciskając 4 lub 2 , aby wybrać obiekt, do którego ma zostać zastosowany efekt miękkiej skóry.
[ Normalny ]
[ Niski ]
[ Wyłączony ] Zmiękczenie skóry wyłączone.

Zmiękczanie skóry: Ograniczenia

Funkcji miękkiego odcienia skóry nie można łączyć z niektórymi funkcjami aparatu, takimi jak:

  • szybkie przechwytywanie klatek +,
  • wielokrotne ekspozycje i
  • Nakładka HDR.